Z4 e89 30i S-drive MR2009 - m4Zlik... :-)
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: Z4 e89 30i S-drive MR2009 - m4Zlik... :-)
A vlastně ešče jedna stupido otázka k velmi nepravděpodonému zjevu (du gůglit): Nemohlo sa stát, že nějak "divně" odešlo čidlo těploty woleje a ukazuje fčíl (vysoká) hausnumera? Neví někdo, esli je taková porucha "elektricky" u čidla těploty vůbec možná?
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: Z4 e89 30i S-drive MR2009 - m4Zlik... :-)
Tak, zastudena sem tam dolil něco malinko přes půllitr destilky než ten ukazatel byl na MAX.
A fčíl sem to v hicu pohonil na kref proti Pustevnám a vylezlo to zas, ale jen na 135-138, ne 140 jako doteď = čili malinký pokrok, ale ne razantní = tím to taky nebylo/není. Čekám n odpověď z autorizáku a napadlo mě oslovit Millers s techn. dotazem, du NATO.
A fčíl sem to v hicu pohonil na kref proti Pustevnám a vylezlo to zas, ale jen na 135-138, ne 140 jako doteď = čili malinký pokrok, ale ne razantní = tím to taky nebylo/není. Čekám n odpověď z autorizáku a napadlo mě oslovit Millers s techn. dotazem, du NATO.
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: Z4 e89 30i S-drive MR2009 - m4Zlik... :-)
Tak - dotaz:
Odpověď od Millersů:mi teplota oleje (podle ukazatele) při ostré jízdě kolísá mezi 125 st C až 140 st C (desítky minut, ne krátkodobě)
Takže fpoho. Ufff.ty extrémy jsou myšleny v řádu desítek minut, buďte bez obav.
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: Z4 e89 30i S-drive MR2009 - m4Zlik... :-)
Ty woe, jak je na pokecu Autorevue nepřátelská atmosféra, tak tam ale zaznělo možná opravdové BINGO!!!.
Nemrknu, moje diag od zkurwenýho čankajška to neumí. Ale dík za tip, tohle mě nenapadlo, s lambdama tam od jejich výměny (OEM lambda umřela, dal sem tam obě Delphi a DME BMW pořád hlásí nějaké poblémy s nima - prý to nerado mluví s čímkoli jiným než Bosch). Možná to je fuckt spolu souvisí, ta vysoká těplota se objevuje až od vyměny těch lambd (nebo si toho geront předtím nefšimnul).exBURN píše:I tak je to strašně moc. Prostě to blbě chladí olej nebo to je moc chudé mrkni přes OBD na lambdu.

