Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 
e34 525tds co je to?
Omlouvám se, že píši, hledal jsem, ale nenašel jsem přesně můj problém...Mám 525tds v automatu a jakmile se zahřeje tak chcípne a nenaskočí dokud nevychladne...napadá mě jen čerpadlo případně nějaké teplotní čidlo...na diag bohužel nedojedu v těchto vedrech a nevím o někom kdo by přijel za mnou...Každopádně podavací čerpadlo je K.O., ale nafty je v nádrži dost a myslím si, že tohle by na to vliv mít nemělo nebo jo? Prosím pomozte, potřebuji to už rozchodit. Díky
jsem z Chebu, zkusím na to mrknout nevíte nějaké hodnoty teplotního čidla nafty? Mám pocit že to bylo 600 ohmů při teplým motoru, ale nejsem si jistej, jinak čerpadlo nic moc slavný není (klasika horší teplý start, ale pochybuju, že by to vypínalo motor.) Na elektromag. ventil zkusím dát permanentní plus a uvidíme, děkuji za reakce, večer dám vědět jestli se povedlo...jinak automat v tom prsty mít asi nemůže co?
tak nový poznatek, teď už jen horší teplé starty snad, naložil jsem mu po zahřátí a drží se, ale diag zítra stejně bude, jinak pod sáním byla vypadlá hadička, která podle mě je zasunutá v sání u konektoru a pokračuje do nějaké krabičky s konektorem co to je?
http://fereros2.rajce.idnes.cz/bimmer#foto.jpg
http://fereros2.rajce.idnes.cz/bimmer#foto.jpg
-
oldaf
- Registrovaný
- Příspěvky: 564
- Registrován: pát 05.10.2007 00:00
- Bydliště: Česká Lípa
- Klubové ID: 3385
Vyhoď ten prašivej balonek na přívodu paliva. Ten šmejd dělá jen samý problémy. To tam nemá bejt takhle namontovaný. Pokud ho tam chceš mít tak ho dej na vracečku. Ten šmejd se ti za jízdy vcucává do sebe a auto ti zdechne protože jak splaskne tak přes něj nic neproteče. A kor při teple pod kapotou, změkne jak hadr. Kdyby ti jela podávačka tak se ti nevcucne ale bez ní to fungovat s balonkem nebude.
-
beny-maser
- Registrovaný
- Příspěvky: 1978
- Registrován: čtv 24.12.2009 01:00
- Bydliště: Duchcov
