Najednou telefon jakoby prestal komunikovat pres sbernici.Radio se ztlumuje ale neni phone videt na obrazovce pouze klasika Board computer,DSC,navi,atd ale telefon tam proste neni.
PRAHAV8 píše:Kde koupím kartu? A kam jí mam vložit? V kufru jsem nic nenasel. Vubec nevým o jakou kartu se jedná
dává se tam obyč simka v redukci na starou sim, nejlepe cela stara SIMka, pokud ovšem máš autotelefon samo. strká se bud do kufru a nebo v kabině pod sluchátko, ale kufr to jistí.
jdou tam nejspis jen ty stare SIM karty, redukci je mysleno ten plast (velikost kreditky, jen tu malickou SIMku nesmis z toho vymacknout, pokud tak udelas, tak to pak musis slepit pruhlednou izolepou). Jinak zkus spis operatory, btw. Oskar tam nejde. Ja mam v aute jeste stare cislo na pegas a je presmerovany na muj tel. takze v aute je to ok....plati se za to klasicky jako obyc. hovor, btw. penize co clovek vyda za telefonovani v aute je to nejmesi co vas muze u E38 potkat takze par kacek za tel. nereste
Já jsem teď instaloval autotel do e32, je to Bosch z roku cca95, krásně mě to vyplnilo tu díru mezi loketkama, je to včetně HF, bedýnka je taková placatá a je šoupnutá vzadu v kufru a do ní se strká simka, teď jedu taky na nějakou twist kartu, ale chci zajít do O2 a nechat si vyrobit klon moji sim v mobilu, takže do auta bude to samý číslo jako na mobil, jen co vím tak je vopruz vžda jeden tel vypnout. Uvidím co se stane když nechám zaplý oba, logicky by měl hovor přijmout jen ten posledně zapnutý což by vyřešilo vypínání mobilu při nasednutí do vozu ale stále to nic nemění na tom že když z auta odcházím tak musím ten v autě vypnout (mám nastavenu dobu 30min po vypnutí klíčku ještě jde) a mobil vypmout a zapnout aby se přihlásil do sítě.
neumusíš vypínat ani zapínat, jednoduše budeš mít zaply oba a pak z té simky kterou chceš mít aktivní někoho prozvoníš a ona se aktivuje čímž se druhá deaktivuje. co se tyče kopie simky, bojím se že v o2 tě pošlou někam.
díky, myslíš do zadní části těla nebo do T-Mobile ? Jsem u O2 od tý doby co začalo GSM (kurva to už je ale let) a vím že to nabízeli při koupi autoradia s telefonem blaupunkt, tak by snad nebyl problém. Uvidím každopádně jsem u nich jen do října a pak přecházím k T-Mobile, u O2 mě dost naštvali skrze net.
Birkoff píše:@normann: tak si funkci PIN vypni v menu a nic po tobě chtít nebude.
To je v menu sluchátka, nebo v menu telefonu na obrazovce? Já mám menu na displeji sluchátka v angl. jazyce a skoro vůbec tomu nerozumím, německy mi to jde líp. Jaxe dá do sluchátka němčina? Pokud to vůbec jde? Na obrazovce se mnou telefon komunikuje německy, jako vše ostatní v autě.
Já mám bývalýho Oskara-paušál...simku mám tak 6 let a v tom tel. chodí v pohodě. Jinak simku zkopírujou snad v každým servise s mobilama za pár kaček, ale chce to sehnat ještě jednu takovou starou
Mě tam funguje asi půl roku stará T-mobile karta, akorát jsem jí musel dát do slotu v kufru, pod sluchátkem mi jí telefon nevzal, samozřejmě jsem jí tam musel dát i s tím velkým obdelníkovým adaptérem. Stačí ho podlepit izolepou, pokud se karta utrhne, jako mně.
takže info od operátorů, SIM karty se stejným číslem do autotelefonu.
T-Mobile udělá sim se stejným číslem, ale poplatek je 100kč měsíčně, vyjde to levnějinež přeměrování ale i tak to je 1200kč za rok a to je lepší se svízt.
O2 udělá taky sim kartu, poplatek je jednorázovej cca 400kč, tím pádem zůstávám u O2