Prozkoumejte výhody členství v jediném oficiálním českém BMW Auto klubu ZDE a rozšiřte naše řady 😉 - info ZDE a jsme také na Facebooku a Instagramu

e89 electrical steering - přeprogramování ???

Technické dotazy společné pro více řad nebo nezařaditelné do konkrétní sekce, vše ostatní bude smazáno.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavproch
Registrovaný
Příspěvky: 4272
Registrován: úte 15.02.2011 01:00
Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30

e89 electrical steering - přeprogramování ???

#1 Příspěvek od pavproch »

Neska brzo ráno mě to moje "blbě" zase vyhnalo z postele, taxem gůglil a na Zpost sem našel (pravda starší, 2016) post o tom, že kdosyk (komu s enelíbilo, jak el. steering moc "pomáhá" točit volantem) zistil, že se dá vlízt do totho SW a přeprogramovat to tak, aby šlo točit volatem s větším odporem = srovnatelěně s hydraulikou.

Nedělal to někdo?
+
Nevíte o někom, kdo by to "vrtání se v sw" uměl?
Pajk85 Člen Klubu
Člen Klubu
Příspěvky: 2819
Registrován: úte 26.04.2016 00:00
Klubové ID: 3771

Re: e89 electrical steering - přeprogramování ???

#2 Příspěvek od Pajk85 Člen Klubu »

Každej, kdo kóduje.