Neska brzo ráno mě to moje "blbě" zase vyhnalo z postele, taxem gůglil a na Zpost sem našel (pravda starší, 2016) post o tom, že kdosyk (komu s enelíbilo, jak el. steering moc "pomáhá" točit volantem) zistil, že se dá vlízt do totho SW a přeprogramovat to tak, aby šlo točit volatem s větším odporem = srovnatelěně s hydraulikou.
Nedělal to někdo?
+
Nevíte o někom, kdo by to "vrtání se v sw" uměl?
e89 electrical steering - přeprogramování ???
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4271
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
