e90 preface (N52B30) - "brambor2"
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"
Dobře, že už 3er je (skoro) prodaný, fčíl mi před firmou na hrbolatém upadnul zadní odpružený závěs vejfuku (vyhnil ten šroub tam) a na výmolech to tluče o nárazník ... já to už ale řešit nebudu, teda pokud ten vejfuk fpondělí při cestě do Slušovic a z5 neupadně úplně.
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"
970ka píše:S prodanýma autama se nejezdí !!
Tak, protože ste mě vystrašili tímhle bubákem, taxem od té doby s ním jezdil a jezdím jen do prce a z5 (2,2 km jedna cesta) a skoro jo, i na těch pár km mě málem sestřelilo nějaké Ducato valník s tydlifonem u ucha.Marek Zrak píše:Murphyho zákony fungují dokonale, odstav to.
Ale zítra s 3er musím do Slušovic (AR.net, demontáž chytré paní v podpalubí), taxem zvjedaff, esli ten Márfy zafunguje nebo ne. Doufám že ne.
A ešče jeden bubák na mě z toho kouká: Abych sa něgde nezapoměl během cesty ze Slušovic už bez ochrany... taky bojim bojim.
Takže zítra to bude hned 2x adrenalin, ca 100km. Ufff.
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"
Už je to fuckt, právě mé firmě přistálo 100% na účtě. Ve čtvrtek pápá.
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
-
pavproch
- Registrovaný
- Příspěvky: 4268
- Registrován: úte 15.02.2011 01:00
- Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30
Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"
A ešče jeden černý afterthought: Právě sem z brambora2 vyndal antikunu, ešče dvě noci bude stát venku, pak pude do garáže než si pro něj (dohodou posunuto ze čtvrtka na sobotu) přijedou. Doufám, že ta sfiňa chlupatá nestihne napáchat nějaké přehryzané druoty.
