Prozkoumejte výhody členství v jediném oficiálním českém BMW Auto klubu ZDE a rozšiřte naše řady 😉 - info ZDE a jsme také na Facebooku a Instagramu

e90 preface (N52B30) - "brambor2"

Vše o E21, E30, E36, E46, E90/E91/E92/E93, F30/F31/F32/F33/F34/F36
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavproch
Registrovaný
Příspěvky: 4268
Registrován: úte 15.02.2011 01:00
Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30

Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"

#1261 Příspěvek od pavproch »

Dobře, že už 3er je (skoro) prodaný, fčíl mi před firmou na hrbolatém upadnul zadní odpružený závěs vejfuku (vyhnil ten šroub tam) a na výmolech to tluče o nárazník ... já to už ale řešit nebudu, teda pokud ten vejfuk fpondělí při cestě do Slušovic a z5 neupadně úplně.
Uživatelský avatar
pavproch
Registrovaný
Příspěvky: 4268
Registrován: úte 15.02.2011 01:00
Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30

Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"

#1262 Příspěvek od pavproch »

970ka píše:S prodanýma autama se nejezdí !!
Marek Zrak píše:Murphyho zákony fungují dokonale, odstav to.
Tak, protože ste mě vystrašili tímhle bubákem, taxem od té doby s ním jezdil a jezdím jen do prce a z5 (2,2 km jedna cesta) a skoro jo, i na těch pár km mě málem sestřelilo nějaké Ducato valník s tydlifonem u ucha.
Ale zítra s 3er musím do Slušovic (AR.net, demontáž chytré paní v podpalubí), taxem zvjedaff, esli ten Márfy zafunguje nebo ne. Doufám že ne.
A ešče jeden bubák na mě z toho kouká: Abych sa něgde nezapoměl během cesty ze Slušovic už bez ochrany... taky bojim bojim.
Takže zítra to bude hned 2x adrenalin, ca 100km. Ufff.
Uživatelský avatar
pavproch
Registrovaný
Příspěvky: 4268
Registrován: úte 15.02.2011 01:00
Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30

Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"

#1263 Příspěvek od pavproch »

Už je to fuckt, právě mé firmě přistálo 100% na účtě. Ve čtvrtek pápá.
brambor2 už je bez ochrany (a já mám ND, až se něco poséře v soukr. brmbrm s ochranou).
Cesta tam i z5 dopadla (snad teda) bez "havárie".
Uživatelský avatar
pavproch
Registrovaný
Příspěvky: 4268
Registrován: úte 15.02.2011 01:00
Bydliště: m4Zlik + 3er, oba N52B30

Re: e90 preface (N52B30) - "brambor2"

#1264 Příspěvek od pavproch »

A ešče jeden černý afterthought: Právě sem z brambora2 vyndal antikunu, ešče dvě noci bude stát venku, pak pude do garáže než si pro něj (dohodou posunuto ze čtvrtka na sobotu) přijedou. Doufám, že ta sfiňa chlupatá nestihne napáchat nějaké přehryzané druoty.