Vítejte na novém fóru BMW Auto klubu České Republiky! Aktualizovali jsme a nyní jsme dostupní i z mobilu.

E60 samovolne se spousti alarm

Vše o E12, E28, E34, E39, E60/E61, F07, F10/F11, G30/G31
Odpovědět
Zpráva
Autor
Brouczech
Registrovaný
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 29.01.2009 01:00
Bydliště: Ústí nad Labem

#1 Příspěvek od Brouczech »

Ahoj klubaci. Posledni tyden zapasim s orig. alarmem, predtim to nedelal. Auto se behem dne nekolikrat samo rozhouka. Napr. dnes rano, ovladacem jsem z okna auto odemknul a znovu zamknul,ale cca do 15 min zacal houkat znovu. Mam podezreni,ze to dela jen na slunicku. Co by to mohlo delat? Ma nekdo podobne spatnou zkusenost ci radu?
Jowany
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: ned 05.06.2016 00:00

#2 Příspěvek od Jowany »

Ahoj,jsem tady úplně nový a úplně ten samý problém mě donutil se registrovat sem do klubu,kde jistě najdu skvělou pomoc,rady i nápady,což se mi i potvrdilo zatím bez registrace před pár dny...Takže k tvému-mému problému...dělalo mi to úplně přesně to samé a přesně,jak říkáš,jen když bylo teplo a svítilo na auto slunce..už jsem byl zoufalý,tak jsem poprosil o radu jednoho zdejšího člena a z častých příčin to dělá čidlo kapoty. Odpojil jsem ho a je klid. Problém to sice neřeší,pokud chceš mít auto TOP,ale dočetl jsem se tady,že snad to čidlo stojí 280kč a vyměníš si to sám za pár minut... :wink:
Angelos
Registrovaný
Příspěvky: 434
Registrován: pát 13.04.2012 00:00
Bydliště: D5 Beroun-Plzeň

#3 Příspěvek od Angelos »

Nevim, jak u 60tky ale u E39 a podobných nejčastěji zlobí čidlo otevření kapoty.
madmarty
Registrovaný
Příspěvky: 353
Registrován: stř 03.12.2014 01:00

#4 Příspěvek od madmarty »

Angelos píše:Nevim, jak u 60tky ale u E39 a podobných nejčastěji zlobí čidlo otevření kapoty.
Tohle se děje nejen u BMW :) Takže asi čidlo bude jeden výrobce :) U jiné značky auta mi (provizorně) stačilo ohnout kontakt čidla, byl tam mikrospínač a kontakt se časem ochodil a nedoléhal s dostatečnou silou na spínač.

Ale je to neštěstí pořád běhat k autu s obavou zda jej někdo nekrade :) Vyměnit a je klid.
Odpovědět