Stránka 1 z 1

Napsal: úte 25.02.2014 11:16
od Meda
Dodelaval jsem si do auta BT telefon, respektive jen loketku s jednotkou, misto drzaku na telefon je tam vanicka a tlacitko, vi nekdo jestli to bude fungovat, kdyz nemam pripojenou antenu a odpojil bych konektor v loketce?

Antena by totiz mela byt jen k telefonu, ktery se pripoji, takze tam by problem byt nemel, tlacitko je na sparovani telefonu, kdyz uz ale sparovany bude, neni potreba, tudiz by ani nemelo vadit odpojeni "vanicky" s tlacitkem od auta, ze?

Diky

Napsal: úte 25.02.2014 11:18
od Daudgen
Jeste tam musis mit ten ulf modul nekde v kufru, takze asi bude potreba kabelaz od vanicky k nemu.

Napsal: úte 25.02.2014 21:55
od Meda
Kabelaz vcetne modulu mam komplet natazenou, ale abych zjednodusil otazku, prakticky mi jde o to, jestli bluetooth jiz sparovane s telefonem bude fungovat jak ma bez zapojeneho konektoru do loketky..

Aby jsem nevypadal jako blazen, chci si predelat loketku opet na oteviraci (zachovat ale tu co tam je, tedy s "telefonem") s tim, ze u toho samozrejme nemuze byt vanicka s tlacitkem pripojena ke zbytku kabelaze..

Napsal: úte 25.02.2014 21:59
od Vlasta
Jo, fungovat to bude, akorát budeš muset někam nainstalovat párovací tlačítko nebo párovat diagnostikou přes OBD2

Napsal: stř 26.02.2014 10:51
od Meda
Me to pres parovaci tlacitko stejne neslo, takze jsem to sparoval pres diag a predpokladam, ze az nekdy vymenim telefon, sparuju to znovu pres Inpu :)

Takze diky, vrhnu se do predelani :)