Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 😉

Předběžně e36 320i Saloon

Pouze vozidla BMW!
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
icecold
Registrovaný
Příspěvky: 1644
Registrován: úte 21.07.2009 00:00
Bydliště: Měřín, Vojkovice (Brno)
Klubové ID: 3777
Kontaktovat uživatele:

#1 Příspěvek od icecold »

Předběžně nabízím svého mazla:

Přesné typové označení vozidla: BMW 320i E36
Druh karoserie: Sedan
Obsah: 2000ccm
Rok výroby: 07/1994
Výkon: 110KW
Druh paliva: Benzín
Barva: Cosmosschwarz metallic - černá metalíza
Počet najetých kilometrů 247xxxkm
Stav vozidla: na pár much Velmi dobrý
Platnost STK: 06/2014
Cena: 61000Kč
Popis výbavy: ABS, centrál, přední el. okna, velké BC (bez CC), digiklima, výhřev sedaček, dofuky bederních opěrek, mlhovky, zadní sklopné sedačky, nekuřácký paket, M packet I volant, loketní opěrka, defend lock atd..

Popis provedených oprav: za ty 3 roky co ho mám auto bylo vlastně vzkříseno z popela :lol: takže: kompletně vyvařeno: nové prahy a zadní lemy, nové blatníky, levá část zadního čela, vyvařená podlaha, následně lakovano, komplet nové dveře a víko kufru z pofl verze, přední mpacket nárazník (origo), origo pofl maska, vyměněn klimachladič, nové kotouče vpředu, vzadu nové kotouče, desky, a pakny na ručku, nové excentrické šrouby na zadní nápravě, vyměněno servo + nový olej, termostat, vodní pumpa, nová baterka, palivové čerpadlo, ložisko na LZ kole čepy na ramenou, čepy řízení + axiální táhla, silentbloky strongflex na předních ramenech, kostky stabilizátoru (vzadu ještě nejsou na autě), spodek natřen bodýčkem, dutiny vystříkané směsí rezistinu a oleje, nová expanzka u chladiče, vodní ventil, je tam toho dost,.. nyní vyměněn olej před ani ne 1000km, nové filtry, včetně kabinového.

Popis nutných oprav, nebo nedostatků:
na autě je třeba vyměnit LZ rameno, kvůli špatné geometrii (nejspíš koplé) - doma mám nové, další týden půjde na výměnu, včetně nového ložiska, nádobka na servo olej špatně těsní, na střeše jsou drobné praskliny na laku, nějaké škrábance, pz blatník se lakyroví špatně povedl - to ještě budu řešit, pětka občas jde přes zuby, spojka zabírá trochu víc nahoře ale neprokluzuje.

Další informace: do auta zahučelo spousta času a peněz, vždy bylo o něj pečováno, proto si ho natolik cenín. Karoserie je bez koroze!, k autu přidám spoustu náhradních dílu, přidám i M nekroucené prahy, a zadní mpacket nárazník (jen třeba nalakovat). K autu jsou 15 zimní kola (jeté jen 2 sezony, Momentáně je teď na 17 kolech, které jsou v ceně! Důvod prodeje je takový, že chci e39 ale nemusím ho za každou cenu prodat. Jestli se neprodá tak šoupnu tam třeba 2,5 a budu vesele jezdit dál.

Vyhrazují si právo kdykoliv zrušit prodej

Kontakt: J.Ilja@seznam.cz, 608037844

Foto:
http://icecold.rajce.idnes.cz/BMW_320i_ ... 15-196.jpg
e36 328i
e36 325iA
e46 320d

BMW e36, e46, e39 náhradní díly. Dodělávání výbav, drobné upgrady, diagnostika, tel 608037844
Odpovědět