
Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 
26.10.02 Masarykuv okruh v Brne
- TT
- Registrovaný
- Příspěvky: 1358
- Registrován: ned 25.08.2002 00:00
- Bydliště: Praha 8
- Klubové ID: 124
- Kontaktovat uživatele:
Originál zaslal LOPOLO
Mno prilezitosti zajezdit si na vokruhu zase neni tak moc a auto ti uz topi kdy ma, ne?Neni nad to zkouknout golfy a jejich majitele. :oboci:

Já se tam nedostanu, budu na mazlíčkách dělat zimní udržbu, pneu, antikoro postřiky, atd, sorry, rád bych se s Váma zase viděl a popil .:gobeer:

- TT
- Registrovaný
- Příspěvky: 1358
- Registrován: ned 25.08.2002 00:00
- Bydliště: Praha 8
- Klubové ID: 124
- Kontaktovat uživatele:
to LOPOLO,and to mcfil: mám takový jedny šikovný lidičky na Praze 8, (Střížkov) vše na co nemám nervy a nebo se mi do toho nechce, tak tyto hodné pány poprosím a oni mi z 99,9% vyhovějí. Ceny celkem dobrý, orientačně sme se dohadovali materiál + práce okolo 2300,- Kč. Nevýhoda je , že sou opravdu šikovný a mají stále co dělat, takže se musím většinou hlásit dopředu, ale kdykoli mám nějakou, neodkladnost, kterou je potřeba udělat hned, vždy jsou ochotní mi pomoc. kontakt: NaK -Autoservis, P-8, Střížkovská 5, tel: 283842437. Poptám se na přesné ceny, abych Vás nenavnadil na levno a pak by to stálo balík.:bigok:
BMW E63 LCI - 650i Manuál + E84 - X1 20dX + E87 - 120i