
Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 
drevo
-
- Registrovaný
- Příspěvky: 3118
- Registrován: sob 17.06.2006 00:00
- Klubové ID: 2166
- Kontaktovat uživatele:
ve dveřích je to snadné. zapáčit lehce plochým šroubovákem na každem konci dveří... a ono to odskočí, je třeba trochu násilí na to:) . s palubkou to je složitější... musíš otevřít kastlík spolujezdce a tuším odšroubovat ten plastový deklík jak je v něm to světýlko kastlíku. když tam sttrčíš ruku nahmatáš z druhé strany dřeva plastovou matičku (klíč.č.9), po odšroubování musíš s dřevem posunout do strany směrem ven z auta a dřevo vytahnout. Co se týče dvou dřev po stranách volantu... tak musíš sundat volant, vyndat budíky (snad nejlehčí demontáž na e32:) dohoromady tři šrouby,volant jeden a dva maličký nahoře na budikách). a když tou dírou prostrčíš ruku tak nahmatáš z každé strany další dvě matičky (opět plastová 9) je to dost opruz z té palubky.
-
- Registrovaný
- Příspěvky: 3118
- Registrován: sob 17.06.2006 00:00
- Klubové ID: 2166
- Kontaktovat uživatele:
myslím že tohle ti pomuže víc než hromádka keců
http://bmwe32.masscom.net/johan/dashboa ... 1.1-1.html

http://bmwe32.masscom.net/johan/dashboa ... 1.1-1.html
-
- Registrovaný
- Příspěvky: 3118
- Registrován: sob 17.06.2006 00:00
- Klubové ID: 2166
- Kontaktovat uživatele:
nejlepší je sehnat si dřevo z "lepší" verze, takové to krásné lakované lesklé, a ne se snažit natirat to sociální. a pak už to jen z te palubky nasilim vytrhat (ono jde vypačit, dřevo staré sice zařve ale kdo o něj stojí) a to nove už tam lehce nasadíš a se šroubovanim si nemusíš dělat hlavu...ono nikam nevypadne:) a budeš ho moc yndat kdykoli.
Snejk píše:nejlepší je sehnat si dřevo z "lepší" verze, takové to krásné lakované lesklé, a ne se snažit natirat to sociální. a pak už to jen z te palubky nasilim vytrhat (ono jde vypačit, dřevo staré sice zařve ale kdo o něj stojí) a to nove už tam lehce nasadíš a se šroubovanim si nemusíš dělat hlavu...ono nikam nevypadne:) a budeš ho moc yndat kdykoli.
ááááááááá vyndat palubku a volant ???:) myslel sem ze to bude teda lehci



-
- Registrovaný
- Příspěvky: 3118
- Registrován: sob 17.06.2006 00:00
- Klubové ID: 2166
- Kontaktovat uživatele:
no máš dost velkou šanci že si zlomíš při vyndavani dřeva z těch tapeců ty klipsky co ho tam drží ( na těch dlouhých jsou dva, na krátkých jeden) maj být pružný ale po 20letech jsou už jen tvrdý a křehký, ale s tim neni prblem. je nutný mít na každym kousku dřeva aspon jednu
pak to drží a nepozná se to. takže když se nějaká zlomí neni to tak špatný

Snejk píše:no máš dost velkou šanci že si zlomíš při vyndavani dřeva z těch tapeců ty klipsky co ho tam drží ( na těch dlouhých jsou dva, na krátkých jeden) maj být pružný ale po 20letech jsou už jen tvrdý a křehký, ale s tim neni prblem. je nutný mít na každym kousku dřeva aspon jednupak to drží a nepozná se to. takže když se nějaká zlomí neni to tak špatný
ok