Napsal: pon 05.05.2008 18:19
mám M5 E34 r.v.1988 a po vybití baterie se nemohu do auta dostat. M5 má centrál ale né dálkový.
Jak se mohu do auta dostat???
Děkuji
Jak se mohu do auta dostat???
Děkuji
Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
https://www.bmwklub.cz/
To už jsem zkoušel a žádnž úspěch. čudlík ve dveřích se jen pohne ale celý nevyzkočí takže se mě to tímto způsobem nepovedlo.Dan td píše:Pokud je to stejné jako u ostatních e34, tak dveře u spolujezdce, klíč do zámku, zvednout kliku, držet ji nahoře a odemknout. Většinou to jde dost ztuha, ale jde to. Klíč se otočí o víc než normálně, tuším o 90 stupňů nebo ještě o kousek víc.
Napiš, jak to dopadlo
Musíš zabrat, já když to takhle otvíral, bylo to na hraně, že se zlomí klíčPeber píše:To už jsem zkoušel a žádnž úspěch. čudlík ve dveřích se jen pohne ale celý nevyzkočí takže se mě to tímto způsobem nepovedlo.Dan td píše:Pokud je to stejné jako u ostatních e34, tak dveře u spolujezdce, klíč do zámku, zvednout kliku, držet ji nahoře a odemknout. Většinou to jde dost ztuha, ale jde to. Klíč se otočí o víc než normálně, tuším o 90 stupňů nebo ještě o kousek víc.
Napiš, jak to dopadlo
Bohužel tato M5 má el. zámek kufru a mám 4 místnou verzi bez ski vakum5power píše:Toto som riesil nedavno: lahol som si do kufra a cez skivakovy otvor som to otvoril dutou trubkou,klasicky som nadvihol zaistovaci kolik zad.dveri.