Prozkoumejte výhody členství v jediném oficiálním českém BMW Auto klubu ZDE a rozšiřte naše řady 😉 - info ZDE a jsme také na Facebooku a Instagramu

m52b28 termostat domek

Vše o E21, E30, E36, E46, E90/E91/E92/E93, F30/F31/F32/F33/F34/F36
Zpráva
Autor
kudrnac
Registrovaný
Příspěvky: 110
Registrován: pát 12.04.2019 14:06

m52b28 termostat domek

#1 Příspěvek od kudrnac »

Ahoj, zacala tect voda cestou z prace a jakoze hodne. Zjistil jsem, ze je uplne popraskany domek termostatu. Pritom je asi tak 4 roky stary a na hodobozovy Z3. Je to plastova verze, ale original bmw. Je to mozne, ze takhle samo, nebo je pricina nekde jinde? Pokud by to tlakovalo, tak by asi odesla drive expanzka, ne?
Koukam po hlinikove verzi, co myslite tyto 2?
https://www.motora.cz/aic/54402.html
https://www.motora.cz/esen-skv/20SKV600.html
Nebo mate nekdo tip na neco lepsiho?
Diky za info. Prijemny den.