Zdravim!
Koukam po novych kolech na E24. Rad bych samosebou limce v rozmeru disku 8Jx R17, mozno i s letnimi pneu v rozmeru 225/45 R17.
Diky!
M.
K: Kola 8Jx17 na E24
-
_milan_
- Registrovaný
- Příspěvky: 573
- Registrován: sob 25.12.2010 01:00
- Bydliště: HRUŠOVANY
- Klubové ID: 2684
-
MedWedCZ
- Registrovaný
- Příspěvky: 115
- Registrován: ned 23.03.2014 01:00
- Bydliště: Olomouc
-
MedWedCZ
- Registrovaný
- Příspěvky: 115
- Registrován: ned 23.03.2014 01:00
- Bydliště: Olomouc
