Tot muj nazor...
Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 
Unorovy
Nechapu jak je mozny ze si nekdo nedokaze udelat jeden vecer za mesic cas jeste kdyz to vi takovou dobu dopredu... Ja jsem taky treba chodil ranni a odpoledni a vzdycky jsem si to dokazal zaridit. Spis jde o to jestli ten dotycnej chce nebo nechce, vymluvy typu ze mu to nevyslo jsou podle me blbost... I kdyz chapu ze neco necekaneho se stat muze. Ale rikat dva dny predem jeste nevim?!
Tot muj nazor...
Tot muj nazor...
N54 PWR
-
Murfas
- Registrovaný
- Příspěvky: 754
- Registrován: úte 07.01.2003 01:00
- Bydliště: Praha 10
- Klubové ID: 95
Ja nevim jak vam , ale mne se vcerejsi regionalek zdal dost povedenej.
:super: Samozrejmne ze mezi nama vitam i LENI ,
ani jsem si sni moc nepokecal
A kdo by mnel zajem snama v Sobotu se jet podivat na zavody do vrchu ma moznost se pridat.Samozrejmne ze hlavim akterem v tom zavode bude nas mili klubovy kolega Beemwex.Tak ze , cekam jak se rozhodnete.
ani jsem si sni moc nepokecal
-
Lopatta
- Registrovaný
- Příspěvky: 155
- Registrován: ned 14.12.2003 01:00
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Dopr... ! Proč musím mít zase zbořený auto?!?
Taky bych se ukázal, ale momentálně nemám v čem bych přijel. Pojiš?ovna je nějaká pomalá tak ještě nemůžu začít ani opravovat. Klempíř je celej na?ešenej že bude mít zas kšeft.
Pokud bude další sraz tak koncem března tak přijedu. To už by měli být i 18ky AC Schnitzer.
Pokud bude další sraz tak koncem března tak přijedu. To už by měli být i 18ky AC Schnitzer.
