Mám 330XD E 46 5 rychlostní a chtěl bych to přehodit za 6 rychlostní. Mám ji doma ale není z 4 kolky. Čísla ani na své nemohu přečíst nevíte někdo jestli to lze přehodit nebo jak to poznám. V servise mi neporadil.Někdo říkal že to jde jen příklad 330XD a 330Xi nebo 320i a 320D. Díky za každou radu.Jinak ji prodám a budu shánět z čtyřkolky.
Hele já si myslím že je nesmysl, že benzínový a naftový bmw o stejný kubatůře mají stejnou převodovku... Vždycky je u nafty odstupnovana prevodovka jinak nez u benzinu. Alespon u aut se kteryma jsem se setkal, u bmw jsem to zatim neresil.
No, já bych viděl hlavní problém v tom, že dávat normální převodovku do čtyřkolky asi fakt nejde Nenapadlo tě, že ta normální nemá výstup pro pohon předních kol???
Tak měli pravdu pasuje to z 330Xi a 330XD.Hledalo se to v katalogu BMW ale hledala to mladá holka tak se snad nesekla. No tak tu 6 rychlostní střelím.Jinak dík za rady.
Tak na tu tvoji 320 bude určitě pasovat. Je to rv. 2003 E46. Na E36 asi nepůjde ale zeptej se v BMW jak já na to své auto. Já nevím ani za kolik se to prodává. Dej návrh a dám ti vědět. Jinak jsem z Havířova ale jezdím jak já tomu říkám kinder kamionem skoro po celé ČR. Nejdal po Jindřichův Hradec.Tak bych ti to mohl dovézt.