Potřeboval bych tam dát lepší rádio, ale to starý se mě líbí a nedokážu si bez něj palubovku představit.. Nevíte jestli dělalo BMW tyhle rádia i na mp3 ???
Maca525d píše:Potřeboval bych tam dát lepší rádio, ale to starý se mě líbí a nedokážu si bez něj palubovku představit.. Nevíte jestli dělalo BMW tyhle rádia i na mp3 ???
Xcarlink má hodně omezení- max počet složek, max počet songů v jedné složce, max velikost jedné mp3 10Mb, nepodporuje id3 tagy atd. Určitě si doporučuji připlatit za Dension- mám a max spokojenost.
Ja s tim nemam problem.je teda fakt,ze kdybych to pustil naplno tak to bude sumet,ale revu z repraku mam dost kdyz hrajem,takze se v tom nijak nevyzivam.a na normalni poslech hudby to mne osobne staci.
Ale není transimetr jako transimetr přítelkyně jsi koupila nějakej obyč za 200,- kvalita děs a do 2 měsícu bylo po něm tak jsem ji koupil značkovej od Hyundai za 400,- a byl jsem velice překvapen jak hraje čistě.
pánové, to myslíte vážně??? :tutuk:
jestli říkáte, že FM transmiter hraje čistě a dobře, tak jste asi trochu hluší
to si rovnou nainstalujte přehrávač na kazety .... kvalitu zvuku budete mít stejnou
majitel prede mnou mel transmiter, protoze to bylo levne a rychle a taky hnus poslouchat. Ja si misto toho koupil origo CD mechaniku protoze velka navi je sice cool a pekna, ale uplne na prd, kdyz je pod ni jen kazetak a na displeji skoro nepouzitelna navigace. Strkam si CD a uzivam si pekny zvuk. Pokud nemas, doporucuji sehnat DSP zesilovac a uslysis velky rozdil. Pak to hraje sakra lip. Original sestava je nadherna, kdyz nechces zapadat do sekce aut s "hustou" muzikou a mit vse ciste a origo.
Možná si myslíte že jsu magor ale v tom Puntu to hraje vážně pěkně ale pokud jste slyšely ten co je k sehnání na každým rohu u větnamcu tak jse nedivím Hyundai hraje za ty peníze necelý 400,- celkem dobře neříkám bomba ale dobře.