je to nedostatkove zboži na americkem forumu(m5board nebo bimmerforums) jsem viděl že někdo nějakym způsobem sehnal ta bila sklička, vyřezaval oranžova a lepil do nich ta bila vypadalo to velmi kvalitně udělany
ARMAN píše:je to nedostatkove zboži na americkem forumu(m5board nebo bimmerforums) jsem viděl že někdo nějakym způsobem sehnal ta bila sklička, vyřezaval oranžova a lepil do nich ta bila vypadalo to velmi kvalitně udělany
Díky, přesně tohle jsem myslel, že bych si s tím pohrál...protože bílá je prostě bílá..viděl jsem to na fotkách a vypadá to velice hezky..kdyby jsi věděl něco bližšího, dej prosím vědět, dík.
pepino5xx píše:Bílé se nedají sehnat, je jich táááááááákhle málo. Buď origo a nebo fíknout nějakým sprejem, ideálně červený.
Kde by se vzali origo???Na kombíka prostě neexistujou. Dělalo se to úpravou,že se oranžový blinkr odřízl a nalepilo se bílé sklo které se dalo sehnat,např.na ebay přímo na to světlo.