Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 😉

Palubni deska E38

Vše o E23, E32, E38, E65/E66, F01/F02, G11/G12
Odpovědět
Zpráva
Autor
FrANTOMAS
Registrovaný
Příspěvky: 105
Registrován: úte 12.12.2006 01:00

#1 Příspěvek od FrANTOMAS »

Jak je na tom Vase palubni deska s vrzanim?
Diky tomu, ze jezdim kazdy den po kostkach sem a tam, se mi po par letech podarilo moji puvodne pevnou paluvku docela slusne rozvrzat.
Na mou dusi je to odporny zvuk a to uz to jednou mam zpevnovane...
Otazka ktera me zajima zni-kdyz je to jednou rozvrzane, da se to jeste nejak relativne napravit? Zkusenosti nekdo s timto hruznym jevem a opravou nemate?
-Chapu ze nove auto z me E 38 uz neudelam, kdyz me to ale opravdu priserne sere, pazvuky mi zarucene poserou naladu.
dexter
Registrovaný
Příspěvky: 931
Registrován: stř 21.03.2007 01:00

#2 Příspěvek od dexter »

Někde jsem kdysi četl,že když rozdělavaš tapec u dveří a skládaš ho,tak je dobré ho po krajích namazat aby nevrzal. Skusil bych to i u té přístrojovky.Mohlo by to pomoct.
:roll:
Martinéz
Registrovaný
Příspěvky: 4435
Registrován: stř 19.02.2003 01:00
Klubové ID: 356

#3 Příspěvek od Martinéz »

jo, asi silikomn ve spreji od nejake lepsi firmy.. myslim tim jen ten na promazani, ne silikonove lepidlo :)
T613
Registrovaný
Příspěvky: 1677
Registrován: ned 02.01.2005 01:00
Bydliště: Zlin
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od T613 »

palubky i tapecy jsem rozdelaval Xkrat a pokud ji dobre usadis tak nemuze nic vrzat, nikdy jsem to nicim nemazal

u palubky jsou po bocich vetsinou gumove nebo penove vycpavky a tesneni, u dost aut uz pri sundani nejsou protoze se na to nekdo vysral a nedal je tam a uz to muze taky delat bordel, ale rozhodujici je mit vsechno pritahle a taky slicovane s tunelem atd

u tapecu musi byt vsechny cudle staci aby jeden byl ulomeny a uz je problem
dexter
Registrovaný
Příspěvky: 931
Registrován: stř 21.03.2007 01:00

#5 Příspěvek od dexter »

Tak to stebou bohužel nemůžu souhlasit,protože na mojí bývale E34ce jsem měl rozdělané tapeci,všechno správně usazené (i dveře!),všechny ty čudle ,ale když sem jel po nerovné kostičkované ceste,tak to tam vrzalo.Na normálni silnici ani píp. Nic jsem tam nezapoměl,ale když se tře kůže o kov,tak to drobec vrže.
:roll:
Odpovědět