Ale podle čísla přece nepoznám co je to za tlumič. Jestli standart nebo sportovní.
Pokud podle čísla víš, že je to obyč, tak tomu rozumím, máš s tím zkušenost.
Já tam už i podle VIN, asi sport nemám, ale potřebuji něco o tom zjistit.
Hm objevení ameriky. Na levo to máte celou dobu v menu Ať slouží.
mike2 píše:
hansm5 píše:podle cisel mas standartni podvozek
Kde najdu prosím informaci, kde podle čísel zjistím standartní podvozek? Pošli mě prosím odkaz.
Jednak podle VIN výpisu výbavy a druhak podle výrobního čísla na tlumiči a pružině. Jestli je to standartně vysoký jak koza, auto se naklání v zatáčkách tj. základní pružiny. Je ale možný, že tam dal někdo nižší sport pružiny (jen zůstaly stávající tlumiče). Takže je potřeba zapátrat co je natištěno na pružině, ale často nečitelný.
Ano na pružinách byl štítek C6, zaslal jsem to i na fotce.
Nepřipadá mi, že by se auto naklánělo v zatáčkách, ani není vysoký jak koza, asi Vám sem pošlu fotku:-)
Ty tlumičů se od sebe moc cenově neliší, obyčejný za 189 EURO a sport 214 EURO. Čekal jsem větší rozdíly.
Komfortní seriový podvozek z toho přímo číší. Jen je to vysoký jak koza. Aspoň je to pořád origo BMW. Na naše cesty mnohem lepší než čínskej pseudosport.
Totic píše:Komfortní seriový podvozek z toho přímo číší. Jen je to vysoký jak koza. Aspoň je to pořád origo BMW. Na naše cesty mnohem lepší než čínskej pseudosport.
Komfortni sériový podvozek je teda nejakej ten zaklad a nic obycejnejsiho uz neni? Ze bych tam mel teda neco o chlup lepsiho?
Ja s tim nemam zkusenosti, ale vysoky jak koza me to nepripada, naopak me pripada, ze predek je dost nizko.
Jen tak pro informaci, pokud já nemám sport podvozek a mám auto vysoký jak koza, co potom tento inzerát, kde se rozepisuje o sportovním podvozku a přitom dle obrázku je auto stejně vysoký jako moje.
horan píše:Neřeším nárazník, ale mezeru mezi kolem a blatnikem.
Tim padem musi byt i niz cely blatnik, a tam rozdil nevidim. Aspon ne u zadni casti. Hlavne je to auto foceny z jineho uhlu, tak to zkresluje. A kdyz tady nekdo vypusti, ze je to vysoky jak koza, tak asi nejde jen o mezeru mezi kolem. Ale o celkovou vysku auta, o ktery se bavim ja.
horan píše:Bejt to foceny z úhlu jako tvoje auto, tak ani nevidíš běhoun.
Prostě se smiř s tím, že nemáš sport. podvozek a že ti prodejce nakukal něco jinýho.
Kdyz se divam na ceny dilu, ze sport neni o moc drazsi a na nase cesty mozna lepsi obycejny, tak jsem mozna i rad a nemam s tim problem. Duvod tohoto tematu bylo, abych do inzerce psal spravne informace.