Stránka 1 z 1
Napsal: čtv 28.01.2016 16:59
od Baworak22
Ahoj chci se zeptat mam BMW e39 530d rv.2000 135kw a mnenil jsem olej nalil jsem tam 7 litru a nebylo na merce max. kolik se tam teda vejde oleje dikes za rady
Napsal: čtv 28.01.2016 17:54
od Vapinecko
Čau. Myslím, že 7 litrů by měla být přesná náplň. A na max to být ani nemá. Nejlepší je mezi rysky
Napsal: čtv 28.01.2016 20:56
od Crixallis
Hezky pojmenovane vlakno, tak toho hned vyuziju
chtěl jsem se zeptat, kde kupujete motorový olej? necháváte to na servisech, nebo pořizujete sami a případně kde. je to takový ošemetný a ty cenový rozdíly az 300kc na litru jednoho a toho samého výrobku jsou dost markantní. tak bych se nerad nechal napálit a nekoupil nejaky pancovany padelek. Prodava primo BMW flasky/kanystriky?
Napsal: čtv 28.01.2016 22:37
od Filozof
oleje.cz ideální si koupit sám a sám vyměnit... je to práce na hodinku stím že 40min čekáš než vyteče komplet olej všechen.
Napsal: čtv 28.01.2016 22:44
od Angelos
Napsal: čtv 28.01.2016 23:32
od Crixallis
Taky to menim po vlastni ose. Ale jde mi hlavne o puvod oleje
Napriklad castrol se specifikaci LL04 jsem videl na netu litr za 250kc i za 490kc. Coz me docela prekvapuje
Napsal: pát 29.01.2016 07:39
od Filozof
V čr mě nepřekvapuje nic ... některé zboží i služby v DE se dájí koupit za polovinu někdy i třetinu co u nás ...a je jedno čeho se to týká...
A to prosím je kurz 27 korun za jedno Euro. V případě kdyby to bylo 22-23kč což by mělo být reálně za euro nemá smysl skoro nic v ČR kupovat a budu jezdit do DE pro skoro vše.
Jen na jídle ušetřím litr měsíčně pokud nakupuji v DE kvalitní zboží. A to tam jezdím jen občas.
Nebavím se o hračkách,které se dají sem tam koupit za 3tinu nebo polovinu...
Oblečení co je za polovinu když víš kdy a kde kupovat.
Auta co jsou většinou taky za lepší prachy jako u nás 3x stočené vraky co se zde prodávají nadsazeně vysoko.
V ČR se nedivím ničemu některé druhy zboží jsou zde šíleně drahé a předražené.
Kapitalismus sebou přinesl to že co je značkové musí bejt 3x dražší někdy i 10x než by mělo být ...proto v cizině člověk žasne co se dá pořídit za pakatel oproti ČR.
Není to pravidlo ale dost často jsem to tak viděl. Viz nákupy Anglie a Německo a porovnávání toho samého zboží různého sortimentu.
Napsal: pát 29.01.2016 09:19
od Crixallis
to jo, to souhlasim, proto jsem si jel taky pro auto do DE, tady jsem hledal 3 měsíce a nebylo tu vůbec nic a když už se něco objevilo, tak s temer zadnou vybavou a za nesmyslný peníze.
oleje jsem hledal zatim jen v CR, ale asi teda nebudu k těm eshopum tak skeptickej, jako jsem nyni

Napsal: pát 29.01.2016 13:49
od Filozof
Crixallix: Věřím jenom velké firmě která si to nemůže dovolit jinak by ji to položilo a konkurence by ji to dala pěkně sežrat.
Takže oleje.cz nebo jiné velké firmy kde jsou i ceny přijatelné... a beru to tak že objednám a vyzvednu v Brně kousek 10min od firmy což je výhoda.