Stránka 1 z 1

Napsal: pát 23.10.2015 13:09
od leitonn
Ahoj klubáci,

zase dieselová klasika... začala trošku zima a auto začalo hůř startovat. Napíchnuto na diagnostiku a všechny žhaviče hlásí chybu, byly proměřeny tedy fyzicky a jsou cajk, takže jednotka žhavení - tu už mam koupenou, ale než jsem jí stihl vyměnit, dnes auto nenastartovalo vůbec.

Auto startovalo zezačátku hůř a stupňovalo se to (cca minulé pondělí to začalo, ale nebyl čas to řešit) až dnes auto nenastartovalo vůbec. Zkoušel jsem i zda-li to neni baterkou, také by to nemělo být. Po ránu jsem nastartoval, přes den ještě třikrát (pokaždé starty nejsou v pohodě, točí a po chvíli chytne) a najednou z ničeho nic už ne.

Myslíte si, že to může být tou jednotkou, že by dokonce auto přestalo startovat úplně? V neděli mam na plánu ji vyměnit, teď budu muset auto u Kauflandu natáhnout na plaťák :-D

Díky za rady.