Stránka 1 z 1

Napsal: pon 24.10.2011 16:18
od espejc
Zdravím,

rád bych si do auta pořidil navigaci viz obrázek (chci originální), ale nevím jak se jmenuje a jaké má typové označení, může mi někdo pomoct?

Díky

Napsal: pon 24.10.2011 16:30
od Player1
Asi nechápu otázku...nemyslíš si, že to na obrázku je originál, že ne?

Jestli se ptáš,cjak se jmenuje ta originální podobná té čínské na obrázku, tak se jí říká 16:9...jinak asi ne :D

Napsal: pon 24.10.2011 17:10
od all
ano, to co je na obrázku je napodobenina originální obrazovky do e46
je to ale i zároven nejjednoduší jak předělat pouhé rádio, za něco s obrazovkou. Tahle napodobenina má v sobě plno funkcí a vlastnosti o kterých se originálnímu BMW systému ani nezdá, ALE spolehlivost bude také jinde ;-)

Origo je: http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... ?t=1544084

original sestava: obrazovka v předu! modul navigace s rádiem a popřípadě televizí vzadu v autě.
made in china: all in 1 :-) všechno ve předu za obrazovkou

Napsal: pon 24.10.2011 17:17
od Jamall
doprčic, škoda, že si s tím víc nepohrály....mohla to bít velká paráda

Napsal: pon 24.10.2011 18:14
od espejc
mohla. například alpina je super ale co jsem viděl výsuvný tak se to jednak klepe, při šahání na displej se displej hýbe a když se vysune tak zakrývá výdechy ventilace - to je podle mě monstrózní blbina.

To co je na fotce vypadá jako originál, ale podle mě originál v tý době o microsd a miniusb moc nevěděl oproti tomuhle.

Ano, vím že musí být v zadu další moduly na navigaci, která jede tuším z DVD a tohle řešení se mi zas až tak moc nelíbí, proto si říkám jestli by nebylo lepší se na to nevysrat, protože mám vždycky PDA s navigací a min 1žGB kartou plnou hudby a všeho co potřebuju - jednak to má lepší displej, rychlost a možná i mnohem lepšá funkčnost.

Jak si to tak po sobě čtu tak se na to vyprdnu a koupim jen měnič dozadu, protože tam je všechno nachystaný a koupím brodit pro clip na kterej se dá namontovat jakejkoliv držák a pak už jen nějak vyřešit buď handsfree nebo napojní na rádio jen jako výstup z Jacku 3,5mm

Napsal: pon 24.10.2011 18:28
od Jamall
na měnič se vyprdni a radši kup takovou tu hračku co čte USB, paměťové karty a pod. Zapojuje se to do konektoru od changeru. Uvidíš, že to využiješ mnohem víc

Napsal: pon 24.10.2011 19:58
od espejc
Když na to příjde,

stačí mi držák na PDA a káblík z rádia zakončenej samcem 3,5mm Jack a nebo uplně nejjednodušší cesta jak dostat zvuk třeba z mobilu do rádia je FM Transmitter a je to.