Stránka 1 z 1
Napsal: pon 29.11.2010 19:51
od Majkl328
Teď na zimu celkem potřebná věc, kroupy mi rosekaly zadní sklo, koupil sem jiný a od tý doby mi nejde výhřev.. měřákem sem měril napětí +12V a to tam de, je to v tý krabičce s antenou, ale na ty druhý straně kde by mělo být asi - je to mrtvý.. žádná odezva nic. Když zapnu výhřev na palubovce, tlačítko normálně svítí i na BC se neukáže zvýšený odběr pří vypnutým klíčku. Pak mi ještě přestalo fungovat ASC, ABSko funguje jak má ale kontrolka ASC pořád svítí a nejde zapnout. Začlo to v létě, když sem na to někde v zatáčce šlápnul a kola měla tendenci se protáčet ASC začlo svítit a už zustalo a nešlo to vrátit. Co s tim?
Napsal: pon 29.11.2010 21:01
od ZID
skušal si checknout pojistky?na asc sou eště zvlášť oproti abs...jinak diagnóza co ti poví...
Napsal: pon 29.11.2010 21:05
od Huska
ASC .. koukni jestli ti nespadlo lanko( někdy stačí aby bylo volné a už svítí). ... je to z vrchu na hadici sání (mezi filtrem a sáním)
Napsal: úte 30.11.2010 18:30
od Majkl328
čoveče vidíš to lanko mě nenapadlo, zkusím, ale nevím..

jinak pojistky sem koukal a ok. S tim sklem nikdo neví?
Napsal: úte 30.11.2010 23:46
od bibikuba
Taky mi vyhřejvání nemaká na e36 tour r.98,mám el.ovl.klima a tam je knoflík a kontrolka-to normálně funguje,proud do okna jde ale nerozmrazuje nebo jen slabě..Měřil jsem to a proud jde do tištáku v celém okně takže to přerušené asi nikde nebude,kostru to taky má ale nemaká to.Možná tam bude někde relátko a to habruje

Myslel jsem že i zrcátka jsou napojená na zadní okno ale ty mi fungujou-tuším přes klíček je to napojené a ač je to zvláštní tak je to tak origo a má to myslím i Mercedes..
Napsal: stř 01.12.2010 00:01
od Huska
Majkl328 píše:čoveče vidíš to lanko mě nenapadlo, zkusím, ale nevím..

jinak pojistky sem koukal a ok. S tim sklem nikdo neví?
taky jsem měl stejný problém ... nakonec to vyřešil až elektrikář, který měřil všechna místa a vyřešil proletováním (možná lepením) konektoru přímo na okně. Prostě tam nebyl takový průchod aby to hřálo.
Říkal že to dělal stříbrem (tak nevím, ale už to třetí rok funguje bez problémů)
Napsal: stř 01.12.2010 17:43
od Majkl328
Já sem po tech kontaktech a linkách na okne lehce přejížděl měřákem a ohmmicky proměřoval a kontakt byl kua.. Nevíte někdo jaký a kde je to relátko na to sklo? Ted me fakt nebaví topit v aute jako blazen abych videl
