Stránka 1 z 1

Napsal: pon 01.03.2010 16:35
od bobo
chci se zeptat na radu - občas má auto nízký volnoběh, je dost znatelné např zapnutí výhřevu zadního okna! atd. Občas se stane, že auto "nechce za plynem", spíše začne hlouběj vrčet, pokud sšlápnu pedál naplno, tak se +- rozjede (a občas někde v sání lupne, resp střelí). Nezdá se mi, že by na to měla veliký vliv teplota motoru.

Někdo mi říkal volnoběžný ventil. Jinak sací trakt je ok, svíčky taky. Žádné srajdy do auta netankuju.

Poradí někdo?

Napsal: pon 01.03.2010 16:51
od Alexru
Mrkni na baterku.Jak pises ze ti jde volnobeh dolu se zapnutym vyhrevem,tak asi baterka.Mam to taky.Jinak stim plynem to muze byt x veci :?

Napsal: pon 01.03.2010 19:50
od Foldas
taky si myslím že to bude baterkou

Napsal: pon 01.03.2010 20:13
od Brody
Ještě bych se podíval na alternátor jestli dobíjí správně! Pokud máš pokles když cokoliv zapneš, tak je pravděpodobnost, že málo dobíjí.
Rozebrat-vyčistit a případně vyměnit uhlíky :wink:

Napsal: úte 02.03.2010 00:14
od Killca
motor taky potrebuje elektriku, takze pokles napeti v siti muze hejbnout i motorem