Stránka 1 z 2
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 11:58
				od boby06
				zdravim, rad bych se zbavil napisu 320 i na kufru. nez to zacnu nicit chtel bych se zeptat jestli je to jen nalepene nebo  jestli by tam pak byly diry (nutno zakytovat)
diky
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 12:06
				od Slid
				je to nalepené
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 12:07
				od Killca
				melo by to byt nalepene a melo by to jit sundat strunou nebo vlascem a je to bez der, pokud to treban emas po bouracce prisroubovany 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 14:26
				od boby06
				dik kluci.ja myslim ze M-kovej znacek tomu bude sluset vic 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 14:45
				od castro
				boby06 píše:dik kluci.ja myslim ze M-kovej znacek tomu bude sluset vic 

 
to se moc pleteš... 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 14:56
				od d.aemon
				boby06 píše:dik kluci.ja myslim ze M-kovej znacek tomu bude sluset vic 

 
Budeš pro smích, pokud to nemá M-Paket.
 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:05
				od michal09
				boby06 píše:dik kluci.ja myslim ze M-kovej znacek tomu bude sluset vic 

 
Myslím že ne-e... Samozdřejmě je to ale tvoje věc. Já dovezl před půl rokem z Němec 318i, r. 94 a na zadku měla 318i a vlevo ///M. A upřímně se za to stydím, hlavně když za mnou na semaforu zastaví taky báwko, protože je to holá seriovka. Chci to sundat, jak 318, tak to ///M, spíš hlavně to ///M a nechat zadek holej... Nejsem příznivcem toho, když někdo vydává něco za něco, co to ve skutečnosti neni... Vydávat dvoulit za Mko je toho ideálním příkladem. Samozdřejmě pokud máš M-Paket je to něco jinýho, ale i tak bych to nedělal... 
 
Já jen čekám na jaro, až půjdu k lakýrníkovi, aby mi ty nápisy ze zadku sundal a rozleštil 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:22
				od d.aemon
				Vemte to obecně - dám Mko na kufr a koukají na to 2 druhy lidí:
1. Netuší, co to M znamená, takže pro ně je to bezpředmětný.
2. Ví, co to znamená a budou mít smích z toho, že je to nalepený na sériovce.
Mně z toho vychází jedinej závěr - nelepit, nelepit, nelepit, nemá to smysl.
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:37
				od castro
				tak ono ///M ještě neznamená ///M3 ale stejně bych to tam asi nedával, ale jestli se ti to líbí, proč ne...
ale když má někdo na seriovém autě M3 tak je to fakt pro smích...  

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:40
				od boby06
				tak takhle. to stribrne oznaceni se mi tam proste nelibi(na zadnem) a kdyz to sundam tak at udelam co udelam tak to tam videt bude(vysisovana barva okolo) takze co potom? neco tam nalepit musim,ale co? 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:45
				od castro
				boby06 píše:tak takhle. to stribrne oznaceni se mi tam proste nelibi(na zadnem) a kdyz to sundam tak at udelam co udelam tak to tam videt bude(vysisovana barva okolo) takze co potom? neco tam nalepit musim,ale co? 

 
jsi si jistej že bude ta barva vyšisovaná? co to třeba rozleštit? pořádně umýt a navoskovat?  

  a uvidíš...
 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:49
				od ondrej
				Prodal jsem nedávno svojí 36-ku, celou dobu co sem jí měl, jsem chtěl holej zadek, ale bál sem se to sloupnout. 
Koupil to můj kamárád a první co udělal, tak to sloupnul, ale i s barvou. Navíc to bylo lepený nějakým vteřinovým lepidlem a to taky nejde dolů, takže to radši zvaž. . .
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:50
				od boby06
				na to jsem samozrejme myslel ale nazor davu(mechanici) je ten ze to tam videt bude at udelam co udelam(lesteni atd) ja vim ze si reknete kravina ale ja bavo zeru a kazdej detail je dulezitej ze? 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 15:56
				od d.aemon
				boby06 píše:na to jsem samozrejme myslel ale nazor davu(mechanici) je ten ze to tam videt bude at udelam co udelam(lesteni atd) ja vim ze si reknete kravina ale ja bavo zeru a kazdej detail je dulezitej ze? 

 
Ta tomu nějak nerozumím - Báwo žereš, ale chceš tam lepit něco, co tam nepatří a sundávat něco, co tam patří...
 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 16:02
				od boby06
				bavo je srdcovka a zeru ho odjakziva,ale jsou tu i detaily ktere se vylepsit daji a nemusim je.hlavne nerikam ze origo je nejlepsi protoze je origo.auto udelam tak abych z nej mel radost a ne protoze tak vyjelo z tovarny. Namatkou to oznaceni vzadu a prahy. Nikdy se mi nelilily, Jinak je 30 a 36 auto nadherne a nadcasove 

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 16:02
				od castro
				já tam mam taky něco co tam nepatří...  
  
 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 16:19
				od michal09
				ondrej píše:Prodal jsem nedávno svojí 36-ku, celou dobu co sem jí měl, jsem chtěl holej zadek, ale bál sem se to sloupnout. 
Koupil to můj kamárád a první co udělal, tak to sloupnul, ale i s barvou. Navíc to bylo lepený nějakým vteřinovým lepidlem a to taky nejde dolů, takže to radši zvaž. . .
Jak jsem psal výše, nám z německa na prdeli ///M a 318i, taky to chci sundat a taky se toho bojím. Někdo říká sundej, rozlešti a nic se nepozná, jinej říká nesundavej to, půjde to i s lakem a nudeš muset láknout celý víko kufru... Tak nevim 

  Každopádně jsem rozhodnutej, že až po zimně půjdu k lakýrníkovi na opravu zadních lemů, tak ho poprosim, aby mi oba nápisy opatrně sundal a pak se uvidí, přinejhorším kdyby to šlo i s barvou, tak by mi to rovnou rozstříknul, ale já doufám že se to odlepí, lihem se sundá zbytek lepidla a pak jen rozleští a snad to bude oka  

 
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 16:43
				od dali_b
				Nedávno jsem lepil označení motorizace a zezadu je to vlastně znak vyplněný měkou oboustranou lepicí páskou. Podle mě by to mělo jít dolů bez následků na laku.
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 22:15
				od aero
				opatrne nahriat fenom alebo teplovzdusnou pistolou (najmensia teplota) a zlupnut
			 
			
					
				
				Napsal: úte 20.11.2007 23:21
				od MrScully
				Ja jsem na tom naopak, nemam na zadku nic a skoro mi to az bylo lito... zase to ma ale vyhodu v tom, ze pubosi s nejakym srotem nevi, co mam za motorizaci a kdyz si chteji na semaforech zazavodit, tak tech 231 koni je radne pouci  
