Stránka 1 z 1

Napsal: stř 29.03.2006 17:50
od wagina
Jak čistit a udržovat světlou bežovoučkou kůžičku na sedačkách, abych nebyl celej umaštěnej. :? Poradte radilové.

Napsal: stř 29.03.2006 20:06
od Bobra2
No, nejjednoduší je vlhkou hadrou a často.....
anebo na to jsou i nějaký spešl přípravky, hlavně aby nebyli mastný, jinak jseš v pr..., budeš mastnej jak prase.

Tuhle kůži měl táta v autě a byl to neuvěřitelnej oser to čistit....

Napsal: stř 29.03.2006 20:10
od kosh
ja mam doma na světlou kůži vlhčené hadříky a takový krém aby kůže neztvrdla a nepopraskala. kupoval jsem to v nějakém pneuservisu. Čistí to dobře a žádne fleky to nenechává. Jinak taky je dobrý přípravek přímo od BMW. Sprej a stojí pry cca 150

Napsal: stř 29.03.2006 20:12
od tweety
Ja čistil stejnou kuzi a to byla pekelne spinava ( rok ve skleniku ) a vyčistil sem to Leder intensiv reiniger . Koupi sem to v KIKA nabytek .

pouziti z navodu : vlhka houbicka a spinava mista otrit . pak pouze otrit hadrikem dosucha.

cist velke plochy a odstranuje skvrny, osvezuje, obsahuje pecujici slozky .

po pouziti neni vubec mastne :wink:

Napsal: stř 29.03.2006 20:56
od patras
kuze musi bejt "mastna" aby nepraskala

Napsal: čtv 30.03.2006 20:52
od Bobra2
patras píše:kuze musi bejt "mastna" aby nepraskala
ale ne tak, abys byl jak prase.....

Napsal: čtv 30.03.2006 20:54
od tweety
Ten pripravek jak sem psal tu kuzi prave i osetri a nebudes mit mastny zada az sednes do kary 8)

Napsal: čtv 30.03.2006 23:56
od Speedy
Lze nějak tu popraskanou kůži poléčit?

Napsal: pát 31.03.2006 09:19
od patras
Bobra píše:
patras píše:kuze musi bejt "mastna" aby nepraskala
ale ne tak, abys byl jak prase.....
ti nikdo nerika ze to mas pokapat vegetolem .... ile kdyz to vezmes nejakym kremem na kuzi co je mastnej ... tak svete div se, jako na rukach se ten krem vztreba do kuze a povrch zustne suchej .... staci to poradne rozetrit a nalestit ..

Napsal: pát 31.03.2006 09:26
od George_D
Speedy píše:Lze nějak tu popraskanou kůži poléčit?
´

U nás v podniku lze popraskanou kůži přebrousit, ale je to oser jako prase, to bych musel vyndat potahy nebo sedačky a ani nevim jak by to vypadalo u švů, kam bych se nedostal, takže na to prdim. Jinak lze koupi také barevné krémy na kůži, které při řídném leštění kůži trošku zregenerujou a neni to popraskání tak vidět. Doporučil bych navštívit prodejnu koženého nábytku a nechal si doporučit nějakej kvalitní příptavek, nebo prostě indulonu :wink: