Napsal: stř 20.05.2009 15:56
Nevíte někdo, kolik si můžou účtovat AV jednotek za aktualizaci CIP u E60?
Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
https://www.bmwklub.cz/
Aktualizace sw všech jednotekfredy píše:jestli se může zeptat copak je to za aktualizaci??? je to software na iDrive?
Inu všechen soft má své mouchy ... takže nové funkce...rychlost ... odstranění bugů:)fredy píše:aha, a pomůže to na něco?vím že je to hloupá otázka, ale nedovedu si představit co by to dělalo jinak, nebo lépe?
Já mám v. 28 a navigace nečte POI na mapě 09-2. Teď je v. 33, tak doufám, že to bude makat, protože mapu jsem zkoušel u kámoše v X5 r. v. 09 a tam to maká. Zejtra to dávám do servisu, tak jsem zvědavej.fredy píše:aha, a pomůže to na něco?vím že je to hloupá otázka, ale nedovedu si představit co by to dělalo jinak, nebo lépe?
Vlasta píše:Já mám v. 28 a navigace nečte POI na mapě 09-2. Teď je v. 33, tak doufám, že to bude makat, protože mapu jsem zkoušel u kámoše v X5 r. v. 09 a tam to maká. Zejtra to dávám do servisu, tak jsem zvědavej.fredy píše:aha, a pomůže to na něco?vím že je to hloupá otázka, ale nedovedu si představit co by to dělalo jinak, nebo lépe?