BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 07.03.2021 06:59

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BMW servis JaraX - Olomoucko
PříspěvekNapsal: úte 22.12.2020 07:57 
Je to uz nejaky cas, co sa 7ma vratila od Jaraxa a este som nic k tomu nenapisal. Je to samozrejme tazke povedat nieco co uz by tu nezaznelo. Jarax a jeho tím tvora zohratu partiu, co som mohol poznat aj na vlastnej kozi, kedze som nejaky cas zavadzal pri ich praci. Plati ze su nielen dobry odbornici ale hlavne aj ludia, co uz je v dnesej dobe velka vzacnost.
Nakoniec chlapi spravili viacej ako bolo povodne v plane, a niektore veci co ani v plane neboli ale stalo to za to a nelutujem .Moj servis bol navyse zkomplikovany uradnickou byrokraciou, ale Jarax vsetko vyriesil bez problemov a nakoniec mi to doviezol az skoro pod nos na hranice aj s malym darcekom. Takze sa uz spokojne vozim, vsetci doma su nadseny, syn vsetko skusa, kontroluje ci svetla svietia a vypaluje si pri tom sietnicu, stale chce startovat tlacitkom alebo ovladacom a spomina na uja Jara :). Takze este raz Velka vdaka za vsetko Jaraxi!

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2020 15:25 
Jak už jsem psal dříve, s Jaraxem jsem koupil svojí E65. Na míště při koupi mi jasně Jarax řekl, kolik bude třeba ještě do auta investovat, aby bylo v rozumném stavu a později TOP. Jeho odhad byl téměř přesný a stotožnil se s realitou. Jarax a kluci z dílny dělali na autě spousty věcí od přetěsněný motoru až po renovaci kůže a lakování motorového prostoru, defakto šlo o záchranu jednoho Individuálu, Jarax a kluci z dílny dali autu veškerou péči a samozřejmě vše bylo dokumntováno s možností konzultace. Během práce na autě jsem se i párkrát osobně otočil v dílně, kde jsem mohl vidět jak vše funguje, jak staré díly vypadají a jak se dál bude při opravě postupovat. Nyní už s E65 mám prvních 1000 km najeto a mohu říci, že jezdím v téměř novém autě, které funguje naprosto úžasně a těším se na každou další jízdu. Jarax mi splnil sen a za to děkuji.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2021 20:58 
Recenze s reportem z cesty zde:
https://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic. ... 1#p1174101

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 17.02.2021 18:38 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak se i mně podařilo dostat na servis tady k Jaraxovi a může jen potvrdit a podtrhnout slova chvály, kterých je tady už skoro 20 stránek. Moje E91 tam nakonec strávila pět týdnů a vrátila se jako z lázní. Práce se udělalo hodně a řekl bych, že vše bylo provedeno v té nejvyšší možné kvalitě. Komunikace byla celou dobu také naprosto příkladná – videa, fotky, odpovědi na otázky atd.

Pokud bych měl nechat mluvit čísla, na autě se za těch 5 týdnů udělalo 53 hodin mechanické práce, mezitím jsem dostal 12 videí s informacemi, 60 fotek a kupu dalších zpráv. Člověk má opravdu celou dobu pocit, že se s autem něco děje a že se to vše posouvá k nějakému cíli. A to samozřejmě není jen pocit a finální výsledek stojí za to. Člověk, který má svoje auto rád, nemůže udělat nic lepšího, než že ho pošle na výlet do Žerotína. Opravdu nemám jedinou výtku. Cena za práci je vzhledem k odbornosti a kvalitě také naprosto v pohodě a v porovnání třeba s cenou u nás v CarTecu, kde jsou schopni zmastit kdeco, je ta cena až směšná. Za mě tedy 10/10 a jsem moc rád, že mám kde udržovat svojí trojku ve stavu, který si to auto zaslouží.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20