BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 07.03.2021 06:47

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3221 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 323  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 25.01.2021 19:39 
Moc to řešíš. Do smlouvy dej “vozidlo prodáno jako soubor náhradních dílů” a hotovo. U starých aut je to běžný. Sám jsem tak koupil wintercar. Týpkovi jsem řekl, ať si to do smlouvy dá, jestli chce. Vyřešeno, oba klid. On ví, že ho nebudu otravovat a já vím, že nemůžu. :D Já bych to teda neudělal ani tak.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25.01.2021 21:48 
To auto je plně pojízdný na LPG i na benzín, pojištěný a s TK na 23 měsíců. Akorát netopí a s malými dětmi se to prostě nedá.
Za to co by stála návštěva v servise a oprava L7 bych měl skoro nové auto kdybych se uskromnil.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 01:40 
Ak máš v diag zapaľovanie off, skús iný USB port a reštartni diag.

Mne sedma netopila vďaka zlému ventilu na Webaste.
Pozri si na bmwfans zapojenie hadíc kúrenia - a skús pretlačiť jednotlivé okruhy záhradou hadicou a vodou z vodovodu, len to nehroť a nepúšťaj tam plný tlak. Ideálna robota na zimu...

P.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 09:12 
xaler píše:
To auto je plně pojízdný na LPG i na benzín, pojištěný a s TK na 23 měsíců. Akorát netopí a s malými dětmi se to prostě nedá.
Za to co by stála návštěva v servise a oprava L7 bych měl skoro nové auto kdybych se uskromnil.

Ja bych zajel ke Snejkovi a mas to opravene. On ti rekne hned, kde je problem.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 09:40 
xaler píše:

To jste si trošku zapřeháněl pane Xalere... Návštěva v autorizovanym servisu že bude mít cenu jako nové auto? Jakože nové staré polorozpadlé? Myslím, že ne. Oni vás tam totiž s LPG spíš odmítnou. Pokud vás vezmou, nebudou vědět která bije a začnou měnit díly jeden po druhym. Musíte tedy za Snejkem nebo třeba pupíkama (jestli ještě existujou). A tam nefunkční topení je otázkou jiných cenových hladin. Jako každýmu i mně to netopilo, i mně to nechladilo. Snejk na to jen koukne a najednou to jde. Řekne ti která klapka nebo hadice ti to dělá ještě než to napíchne.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 11:59 
Pupíci že už by to zabalili??? To asi ne?? :lol:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 15:29 
palciatko píše:
Ak máš v diag zapaľovanie off, skús iný USB port a reštartni diag.

Mne sedma netopila vďaka zlému ventilu na Webaste.
Pozri si na bmwfans zapojenie hadíc kúrenia - a skús pretlačiť jednotlivé okruhy záhradou hadicou a vodou z vodovodu, len to nehroť a nepúšťaj tam plný tlak. Ideálna robota na zimu...

P.

Děkuji. Já Webasto asi nemám, To propláchnutí bych udělal, ale nedostanu se k té hadici co je za motorem. Je divné, že hadice od topení jsou horké, mělo by to podle mě topit i třeba mizerně. Asi budu muset sundat palubku a podívat se na klapky. Mám to auto od června a ještě jsem se nesvezl za normálních podmínek.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 15:41 
To kurevtor, já nemyslel jen topení. Za pár desítek tisíc to možná začne topit, Logic 7 vic jak třicet, přetěsnit motor 50-80, hydrokufr tak 15-20, poškozený zadní sedák tak 25, plus další věci o kterých teď nevím. Propadne mi nádrž na lpg atd. Mám rodinu a asi by to nezkousli dát do starýho vraku cenu skoro novýho auta.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26.01.2021 20:55 
Já nevím, jestli to víš, ale jsme v ČR. Nechápu, proč tu hážeš ceny ve forintech.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 27.01.2021 09:41 
Člen Klubu
Člen Klubu

xaler píše:
To kurevtor, já nemyslel jen topení. Za pár desítek tisíc to možná začne topit, Logic 7 vic jak třicet, přetěsnit motor 50-80, hydrokufr tak 15-20, poškozený zadní sedák tak 25, plus další věci o kterých teď nevím. Propadne mi nádrž na lpg atd. Mám rodinu a asi by to nezkousli dát do starýho vraku cenu skoro novýho auta.

Logic 7 - mě stála výměna všech koncáků 9tKč (2x L7 a 1x ASK), takže 30 je úplně mimo. :-)
S elektronikou dělám, mám i vybavení, ale jak jsem to otevřel, raději jsem si to nechal udělat od člověka, co to dělá.
hydraulika kufru 9tKč (originál), pravda, ještě jsem si za 500 koupil drahej olej, kterej jsem pak nepotřeboval :-) Jo a 2x300 repase vzpěr.
Případně nefunkční hydrokufr zas není až tak potřeba.
Topení jak jsem tě psal i já předpokládám ventil u webasta, které nevíš, jestli tam máš, stačí se jen podívat na trubky a hadice k ventilům topení, posílal jsem ti obrázek. stačí ten ventil vyřadit (a tím webasto), nebo vymenit, nebo repasovat - sada v řádu stokorun z ebay.
přetěsnění motoru - buď od kluků - Snejk, JaraX, ano, vyšší cena, ale motor jak nový.
Nebo sám těsnění ke kterým se dostaneš, ale může tě to téct jinde. cena je daleko nižší, jen materiál. (nevyměníš všechna těsnění, o trubce nemluvě)

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3221 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 323  Další