BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

Samolepka BMW Klubu

14. prosince 2015 | autor: fishmaker

BMWKLUB ČR (pro jednoduchost, dále jen klub) vyrábí a svýmčlenům dodává samolepky obsahující nápis „BMWKLUB ČR – WWW.BMWKLUB.CZ(dále jen samolepka). 

KAM UMÍSTIT SAMOLEPKU

Tyto samolepky jsou primárně určeny k umístění na vůz člena klubu, není to ale nijak závazné a každý člen klubu se může sám rozhodnout zda samolepku na svého miláčka nalepí či nikoli. Stejně tak nejsou určena ani žádná konrétnímísta kde musí být samoleka nalepena, vše je věcí vkusu a uvážení každého zvlášť. Můžeme jen doporučit místa jako víko kufru, zadní sklo, boční zadní skla atd… pro inspiraci se můžete podivat na některé příklady umístění na fotkách níže. 

JAK ZÍSKÁM SAMOLEPKU

Platícím členům klubu je samolekazasílana v počtu 2 kusů v průvodním dopise spolu s kartou klubu. V případě potřeby více kusů samolepek je možné požádat o dodání dalších. 

Samolepky je také možnost vyzvednout na celorepublikových srazech, popřípadě se dohodnout na jejich zaslání poštou. 

JAK NALEPÍM SAMOLEPKU

Jelikož se nejedná o samolepku jednoduchého tvaru, ale jde o vyřezaná písmena z nichž je vlastně každé samolekou, pro jednodušší nalepení se samolepka skládá ze tří částí: spodní povoskovaný papír – uprostřed hlavní část, t.j. písmena samolepky – seshora pomocná průhledná samlepící folie. Pokud jste se již někdo setkal s podobnými nálekami, postup nalepení bude pro vás jistě triviální, stejně tak věřím, že nalepení zvladnou i lidé kteří se s tímto ještě nesetkali. Nicméně pro jistotu uvedeme jak postupovat: 
Nejprve si pripravte plochu kam budete chtit samolepku umístit, řádně jí očištěte a odmastěte. Doporučujeme volit rovné, hladké a pevné povrchy jako sklo, kapota, nárazníky. Nedoporučujeme lepit na tahokov, přes hrany atd. - samolepka by se mohla částečně nebo celá brzy odlepit. 
Prvním krokem samotného lepení je odstranit spodní povoskovaný papír, tento krok je prakticky nejobtížnější, doporučujeme si nachystat nožík, skalpel nebo jiný tenký předmět. Začněte odlepovat papír z jedné strany a pomalusledujde zda Vám písmenka zůstavají přichycena na horní pruhledné folii, pokud tomu tak není, použijte přichystaný nožík a trochu jim pomožte, doporučujeme tento krok neuspěchat. Po kompletním odstranění papíru nalepte zbývající dvě části na vámi vybrané a předem očištěné místo na aute, pořádně přitlačte. A nakonec opatrně sejměte průhlednou folii tak aby písmenka zůstaly nalepena tam kde mají, popřípadě jim opet trochu pomožte. Doporučujeme ještě párkrát samolepku pritlačit, popřípadě vytlačit bublinky a podobně. 

Nyní by již mělo být vše hotové. A až uvidíte kolem projíždět bmw se stejnou samolepkou jakou máte od teď na svém miláčkovi i vy, nezapomeňte na něj bliknout a pozdravit se.

banner
banner
banner