BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 20.01.2019 11:50

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 13.01.2019 14:05 
Prodam svoje audio z trojky. Nema smysl popisovat jak to hraje, zajemce si to muze poslechnout protoze je to stale namovtovane v mem aute. Slysel jsem mnoho systemu v aute, sam jsem mel toho vic nez jsem dosel k tomuto a muzu jednoznacne rict ze to hraje kurwa dobře. Hraje to mnohem lepe nez Logic 7, hraje to mnohem lepe nez baworacky High End Aidio Individual který jsem několik let vozil, hraje to mnohem lepe nez baworacky Bang&Olufsen v efkovych petkovych nebo sedmičkových BMW a ten jako ze uplne spatne taky nehraje. Hraje to mnohem lepe nez logic v e65, ale to nemuzu kricet moc nahlas -))) Jako zdroj signalu pouzivam BMW origo systém.

V cene je zahrnuto:
Zesilovac Audison VOCE 5.1k
Stredobasy Audio Development AD40 NEO 2ks + redukce BMW
Tweeter DLS typ nevim, bohužel uz je to nejaka doba 2ks
Subwofery BMW High End Audio Individual
Propojovaci kabelaz BEZ ZASAHU DO STAVAJICI BMW KABELAZE, vse na konektorech. Naprosto VSUDE.
Veskera zastavba je na originalni mista bez delani jakychkoliv der nebo uprav, pouze plug and play. Zesilovac prijde do leve zadni bocnice. Ten je nutno prisroubovat a diry tam nejsou...

Porizovaci cena těchto novych věci je zhruba okolo 75000Kc, prodam to co je uvedene za 32000kc.
Pozdeji jsem to ještě doplnil 12‘‘ subem od ScanSpeak protože s jídlem roste chut. Ten ale není soucasti prodeje a necham si ho do sveho noveho vraku. Predvedu samozrejme jak s tim subem, tak i bez, můžete si to pripadne doplnit dle ctene libosti jakymkoliv jinym, ten zesilovac to zvladne, do 2ohmu to na basech da kilowatu. Nejen psanou, ale i zmerenou.

Není to sestava na kraval, i když nejaky bordel to umi udelat, sousedi mne par krat asi slyseli… Je to sestava která hraje velmi pohodove, barevne, bez nejake smradlave prichuti, velmi dynamicky a s přirozenou lehkosti a jako bonus s 3D stereo prostorem kdy ten zvuk vylozene obklopuje. Kilowata na basech a dva 8'' subwofery + jeden 12'' pro 'dokresleni atmosfery' tomu umi dodat i patricny duraz. Samozrejme ten 3D prostor je jen pro ridice nebo spolujezdce, podle toho jak si to kdo nastavi. Vyzaduje to slusne nahrávky protože u tech vylozene zle nahranych vas to jaksi nebude bavit protože ten rozdil je hodne slyset.

Kdo polozi peníze na stul, tomu to během nejake te hodiny cele vytahnu a odjizdi s tim domu… Bohuzel vse vyfocene nemam, ale predpokladam ze to neni nezbytne nutne.

A nyní to nejdulezitejsi, kdo ma opravdovy zajem, piste SZ…

foto: http://www.bmwcoding.cz/audison.rar

Odpovědět s citací