BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 20.10.2019 10:34

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 24.11.2018 17:52 
Tak dík za objasnění. Já se v tom zas tak nevyznám, tak si rád nechám vše vysvětlit.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 26.11.2018 10:33 
lukee_cz píše:
zvedavec píše:
No já to mám do práce 6km, tak na tom budu asi stejně. To se ani na ten plyn nestihne přepnout. Má tady někdo zkušenost po jaké vzdálenosti se to přepne na plyn?

Ted mam auto sice u Jaraxe, ale treba bude brzo zpet a muzu pak ukazat. E66 745i, Brno, do prace asi 7km (autem jen obcas :) ) a plyn se prepne v lete po par set metrech, v zime mozna kilak.

Hele už ti ho vrátil, nebo je to "bídák" co si půjčuje hračky a nevrací :-) ? Už jsem lehce nakažen bacilem, a jsem zvědavej jestli definitivně onemocním :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 24.05.2019 22:15 
Vážení sedmičkáři, s lítostí vám musím oznámit že opouštím vaše řady, alespoň dočasně. Ne že bych kdy nějakou měl, ale v duchu jo a to tu nejlepčejší :-) . Střízlivé ekonomické zhodnocení mě přivedlo zpět do náručí Volva a to koupí Volva S80 s atmosférickým třílitrovým šestiválcem. Přece jen pořizovací a servisní náklady jsou o řád nižší. Pohodlí téměř srovnatelné, spotřeba stejná :-) ale co sedma nemá a mít nebude / asi / jsou skleněné xenonové světlomety se stěrači , ty jsem dycky chtěl :-) . Ale ujišťuji vás že kdykoli budu míjet jakoukoli sedmu, vždy ji pohledem pohladím :-) . Sedma je samozřejmě mnohem vyšší level ale vosumdesátka, ale ta je taky úžo :-) .

Škoda že se sem nedají vkládat obrázky, by sem se pochlubil.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26