BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 20.10.2019 11:44

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 10:59 
Corleon píše:
Jestli se chces vobesit tak si kup toto- https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/ ... oFrom=list

Takhle vybavenou jsem ji snad jeste nevidel (pravda, moc na ne nekoukam) a jenom za 300k! :lol:

No páne jo, tolik výbavy se přece do jednoho auta ani nemůže vejít. :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 22:29 
Za dva roky budem kupovat dalsie auto tak pomali zacinam zhanat nejake informacie a zatial to vypada len na AMERIKU alebo Lexus LS!Riadim sa heslom o com sa nedocitas na internete alebo nema forum asi bude ok! Z psychologickeho hladiska to berem ze o com nevies alebo sa nedocitas tak ta moc nesere preto som skoncil z bmw lebo z moju paranoiu a bmw by so bol davno na psychiatrii :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 22:37 
No co se týká amerik, tak mě by lákal Frod Crown Viktoria Interceptor :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 23:07 

kotik-iceman píše:
Za dva roky budem kupovat dalsie auto tak pomali zacinam zhanat nejake informacie a zatial to vypada len na AMERIKU alebo Lexus LS!Riadim sa heslom o com sa nedocitas na internete alebo nema forum asi bude ok! Z psychologickeho hladiska to berem ze o com nevies alebo sa nedocitas tak ta moc nesere preto som skoncil z bmw lebo z moju paranoiu a bmw by so bol davno na psychiatrii :D

Jsi uplně mimo co se týká názoru na to že kdo nemá forum tak ten funguje dobře.

Tento klub se zakládal hlavně v době kdy byli nadšenci co rádi jezdili bokem ...byla to doba 90tých let a přelomu 2000 kdy hodně fandů mělo ještě e30ky a začínali na e36kách které byli v té době modla.... kdo neměl 6válec aspon 2,5i nebo 2,8i a svor na zadku jakoby nežil ... učilo se driftovat v Brně na okruhu nebo na parkovišti mezi kuželama a kluci si zkoušeli co BMW dokáže ... založil se pak i BMWKLUB který byl zdarma pro nadšence ....bylo pár desítek až stovek lidí v ČR co se bavilo s BMW a při srazech jsme vášnivě rozebírali jaké upravy na autě uděláme a kam se pojedeme projet a kde jakej okruh je zajimavej atd. Já tehdy auto ještě neměl a jezdil s kamarádem co měl 325i e36 a druhej 325i e30... užasné stroje v té době.

Navíc si fandové radili ohledně servisu s autem atd Případně úpravy na motoru atd. Takže forum či klub bylo nezbytností když už fungoval internet pořádně v ČR... :)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 23:20 
:cool2:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 23:27 
kotik-iceman píše:

nesmysl, ojeté BMW si kupují obvykle lidi co je zajímají jízdní vlastnosti a funkce, prostě poměr cena/výkon, krom lidí co si to kupují jen proto že to je v mpaketu pěkný, no a tidle lidi jsou prostě takoví ti co všechno študujou, zjištujou a když jim něco nejde, tak jdou hned na forum, a pak si to sami koumaj, přemýšlí jak si to vylepšit, co si kde nechat dodělat atd.
lidi co znám kolem sebe co maj oktávky, superby, fiaty, atd tak nechodí na žádná fora, když se auto pokazí, tak ho prostě odvezou do servisu.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 21.11.2018 19:46 

zvedavec píše:
No co se týká amerik, tak mě by lákal Frod Crown Viktoria Interceptor :-)

Měl jsem, ex policejní cruiser 1990.
Hovno to jelo, naprosto to neumělo zatáčet, žralo to 30 na sto ale ohromně mě bavila.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 21.11.2018 22:40 
jj já vím že je to nesmysl, hold jsem odchovanec amerických akčňáků :-) . Teď je můj sen pětilitrová sedma, a myslím že mnohem smysluplnější :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 21.11.2018 23:29 
Ještě takový dotaz, jaký je rozdíl v nájezdu 150 000km a třeba 400 00km ? Zní to možná nelogicky ale auto za cca 2 mega / netuším kolik to mohlo stát v té době / které má najeto za cca 15 let 150 000km to snad jezdilo jenom o víkendu na faru a zpět . Větší důvěru ve mě budí ten 400 tisícovej nájezd . Předpokládám že pětilitrová atmosféra ten nájezd ani nepozná, horší to asi bude s automatem ? Škoda že se nedělala v manuálu. To mě přivádí na otázku : Jaký tam jsou rozvody řemenem nebo řetězem ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 21.11.2018 23:46 

Rozdíl prakticky není, motor je nefoukaná atmosférická V8 která při 140kmh točí 2500 otáček a při normálním provozu se v podstatě líně převaluje. Ta blbost táhne od tisíce otáček jak lokomotiva a není třeba ji točit.
Roli hraje IMO spíše stáří, kdy se rozpadají gumová těsnění atp, proto se motor přetěsňuje a pak na něj není třeba sáhnout. Když mi snejk ukazoval vnitřky válců s viditelným honováním od výroby tak mi došlo jak bytelně to dělali.
Rozvody jsou řetězem.

Jinak prakticky vše v interiéru je na šroubech, takže ani žádná rozvrzanost se nekoná. Soudobé plastové nácvaky jsou jiná liga, tříleté auto vrže jak kretén.
To ticho v sedmě je návykové. Se zdvojenými skly totálně. Celý je to návykový :D

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další