BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je úte 23.10.2018 18:07

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koupě e63
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 11:47 
Skor to bude o tom ze kto si to priplatil ked to kupoval nove:) nie kezdy
Prvotny majitel to povazoval za dolezite:)
Od tannera by si mal super ze tie auta robi takze by si vedel co kupujes, tie gufera uz musis napisat jemu kolko by to stalo ale pise v inzerate ze da dobru cenu a spravi ti to on...takze by si to mal idealne..lebo tento motor to caka kazdy otazka je len kedy;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 20:49 
Tak prvně, taky jsem původně nechtěl černou a ani světlej interiér a podívej, jak jsem dopadl :lol: . Já ji vybíral před více než rokem a fakt to bylo jedno auto vedle druhého průser, takže nakonec nebylo zbytí. Určitě jde koupit v jiné než černé barvě v hezkém stavu, ale dost blbě se hledá. Já to nakonec vzdal a barvu neřešil. Btw. původně jsme jeli do Holandska pro jinou, ale na místě kupodivu šrot, ta co mám teď byla náhodou asi 150km od nás, tak jsme na ni zajeli a nakonec nejhezčí kus.
Černá prostě vypadá na fotkách nezajímavě, ani to pořádně nejde vyfotit, naživo už je šestka hezká v jakékoliv barvě.

Gufera a vůbec těsnění na motoru tě čeká u každé N62, pokud to někdo zrovna nedělal nedávno, ale zas většina servisů ani neví, jak a proč dělat gufera na ventilech, takže vyměňují kde co všechno, i kompletní motor, protože žere olej nebo kouří.

Rozhodně nekupovat bez dynamicu, to auto je bez něj poloviční. Může a nemusí ho mít kterákoliv šestka, záleží jen na tom, jak si to navolil původní majitel. Základ v 6er je rozhodně dynamic, logic a sport sedačky. Jestli nemáš zkušenosti, tak doporučuji vyzkoušet auto s výbavou a bez, protože později se budeš mlátit do hlavy. Kupní cena právě díky neznalosti lidí je stejná u vybaveného i nevybaveného kusu.
Stačí si zjistit posledních sedm znaků VIN u konkrétního kusu a v online dekodéru hned vidíš, co má a co ne.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 20:56 
Člen Klubu
Člen Klubu

tady jsou pak ceníky po letech, můžeš vidět, jak se výbava měnila, resp. rozšiřovala...

https://www.auto-treff.com/bmw/vb/forum ... efixid=E63

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 21:33 
Za tenhle topic jsem moc rád. Na začátek musím říct, že jsem pouze "kolemjdoucí". Forum čtu několikrát do týdne, ale nepřispívám, nemám čím, BMW nevlastním. 6er se mi líbila vždy, ale nikdy se nenašel rozpočet, který by mi dovolil si pořídit alespoň 645ci. Doufám, že jednou to klapne. V tvém případě, pokud to bude jen víkendovka, bych přemýšlel nad 650i samozřejmě e63. Co se týče výbavy, tak ze tu dobu co sleduju VINka se mi nejvíc líbila CV55733, tahle má snad všechno a je mimochodem zase černá se světlým vnitřkem, upřímně mně se to moc líbí. Byla vedle v topicu a možná, že je ještě na prodej. Co se týče obou verzí ať už 645ci nebo 650i u mě je povinná výbava S217A, S229A, P237A, S481A, S672A a S677A, bez toho nemá cenu kupovat 6er a to i kdyby někdo dělal čerstvě gufera.

Ještě edit, je pravda, že tvůj rozpočet asi 650i nedovolí. Kolem 300k to budou vraky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 22:21 
Tu o ktorej pises boulocio s tymto vinkom som bol minuly tyzden pozriet a vyskusat...a nezobral som ho aj napriek fajn cene lebo to auto si svoje uzilo:)to je presne ten problem ze ked hladas tak zistis ze v reale je to uplne ine ako na foto a v inzerate...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 23:05 
Tak jasne, vždy je potřeba auto vidět, nejlépe s někým kdo 6er rozumí. Je to docela škoda, že to auto nedostává co by potřebovalo, protože jsem nikdy neviděl žádnou další s takovou výbavou.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 12.08.2018 23:11 
Ano vybava bola paradna preto som siel:)ale nazivo je to trosku inak...a to nie som mechanik..ten by k tomu asi povedal viacej ako ja...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2018 16:32 
To je řeč o té za 580k, nebo tak něco?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2018 17:46 
Člen Klubu
Člen Klubu

tahle to byla, cena padá a padá :D

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 56957.html

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2018 18:24 
Ano bola aj na vasich strankach, je na ceskych orevoznych znackach u nas...cena aj bude padat, kebo aj ked pride niekto nateseny ako som prisiel ja, tak ho to prejde ak aspon trosku v teoretickej rovine o aute vie...to kupi niekto kto vobec neriesi ci su veci ako maju byt a ci je stav ako by mal byt, proste si len kupi 650ku a neriesi...

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další