BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je čtv 16.07.2020 02:33

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: naše 6er
PříspěvekNapsal: pát 10.04.2020 10:43 
Člen Klubu
Člen Klubu

Taky jsme natočili nějaké video:

Ten telefon ten zvuk dost utlumí, tak volume pořádně doprava...

A výsledek setkání....ačkoliv pocitově jede manuál líp, tak je to klam...v reálu je automat rychlejší....nedá se nic dělat....čekal jsem, že tomu automatu v pohodě nařežu, ale bohužel... :-)
Prostě manuální řazení ten proces zrychlování zdržuje a zpomaluje...je to asi zábavnější...ale bohužel pomalejší :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.04.2020 13:56 
Člen Klubu
Člen Klubu

...pěkné, kde jste se sčuchli ??

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.04.2020 14:14 
Člen Klubu
Člen Klubu

Kolín - u TPCA. Tam je kolem toho areálu docela pěkná rovná silnice...bez provozu, takže se dá i polechtat plyn...

Příště dám vědět a můžeš dorazit také :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.04.2020 14:59 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak výlet ke Kolínu bych někdy mohl podniknout :)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 12:04 
Moderátor
Moderátor

Gerchan píše:
A výsledek setkání....ačkoliv pocitově jede manuál líp, tak je to klam...v reálu je automat rychlejší....nedá se nic dělat....čekal jsem, že tomu automatu v pohodě nařežu, ale bohužel... :-)
Prostě manuální řazení ten proces zrychlování zdržuje a zpomaluje...je to asi zábavnější...ale bohužel pomalejší :-)

Podle tabulek by měl být manuál o desetinu rychlejší. Je ale asi potřeba tam ty kvalty pořádně sypat :D

+ jedna hujda :D
Obrázek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 12:19 
Člen Klubu
Člen Klubu

I to je možný, že je chyba ve mně :-) Ono teda papírová výhoda 0,1s nedává moc rezervy na chybu v řazení :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 14.04.2020 15:34 
0,1s vyjde nastejno, víc to asi ovlivní celkovej handling všech končetin. :) Nejen na sprintu můžeš podržet plyn do vyšších / ideálních otáček a kvalty muset házet fakt jak lopatou.
Kdo bude nakonec čtvrtmíli rychlejší těžko soudit.

Ps. ten šíber přes celou střechu je fakt pecka věc

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 02.06.2020 23:25 

Cau sestkari,

po letech marneho hledani jsem si udelal radost a na podvalu z Prahy privez nejlevnejsi e64 645Ci co byla v CR na prodej s mnoha zavadami ale s vybavou co jsem chtel s tim ze si ji rozhejbu a dodelam do stavu kdy se s ni nebudu bat jet dal od baraku. Hlavni zavady jsem vyresil behem jednoho vecera v garazi ale mam jeste par dotazu:

1) Auto ma Logic7, ale hraje tak nejak plose, bez basu. Necekal jsem dle zdejsich prispevku, ze to bude hrat stejne jako Logic7 v e65, ale nevim jestli je to tak normalni nebo jde o nejakou chybu. Lip hraje i manzelky e92.
At uz je to tak nebo onak, da se to audio nejak vylepšit (jiny repro/zesilovac/prenosnej repracek :) )?

2) Zatim nemam ulomeny ani jeden rozek blatniku, da se tomu nejak predejit, treba povolenim sroubu co ten roh blatniku drzi?

3) mam navic softclose zamky z e65, daji se nejak implementovat do e64?

4) da se a pripadne co je vse je potreba na dodelani bluetooth (mam vybavu S638 Car telephone professional s telefonem v loketce)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 03.06.2020 08:29 

gratulace k 645Ci :thumbsup:

1. hrajou všechny repráky?

3. podle mě ne, E65 by měla mít v SC i jednotky, tady je potřeba jednoduchej SC, do 645Ci jsem si to dodělal, super retrofit, sehnal jsem origo, ale kluci dávali i z E70 a jde to

4. dá, viewtopic.php?f=27&t=93968#p1086173 bod 5

Naposledy upravil zddan01 dne stř 03.06.2020 10:10, celkově upraveno 1

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 03.06.2020 09:29 

CernyPetr píše:
Cau sestkari,

po letech marneho hledani jsem si udelal radost a na podvalu z Prahy privez nejlevnejsi e64 645Ci co byla v CR na prodej s mnoha zavadami ale s vybavou co jsem chtel s tim ze si ji rozhejbu a dodelam do stavu kdy se s ni nebudu bat jet dal od baraku. Hlavni zavady jsem vyresil behem jednoho vecera v garazi ale mam jeste par dotazu:

1) Auto ma Logic7, ale hraje tak nejak plose, bez basu. Necekal jsem dle zdejsich prispevku, ze to bude hrat stejne jako Logic7 v e65, ale nevim jestli je to tak normalni nebo jde o nejakou chybu. Lip hraje i manzelky e92.
At uz je to tak nebo onak, da se to audio nejak vylepšit (jiny repro/zesilovac/prenosnej repracek :) )?

2) Zatim nemam ulomeny ani jeden rozek blatniku, da se tomu nejak predejit, treba povolenim sroubu co ten roh blatniku drzi?

3) mam navic softclose zamky z e65, daji se nejak implementovat do e64?

4) da se a pripadne co je vse je potreba na dodelani bluetooth (mam vybavu S638 Car telephone professional s telefonem v loketce)

Tak dovizt E64 se spousta viditelnyma zavadama je prakticky na hypoteku. Bud opravdu vis, co delas, nebo nemas nejmensi tuseni, co jsi zrovna provedl, nic mezi tim neni :D
Ja jsem v tom za 3 roky servisu asi za 250 kKc a to vizualne na prvni pohled nemela moc vad. No... ...preju hodne stesti.

K tvym bodum:
1) Muzou byt spatny konce v L7 zesiku, da se to repasovat. Tusim ze to tu asi dela Falcon. Upgrade audia z L7 tak, aby to melo nejaky smysl vyjde zhruba na 50kKc: MOST->S/PDIF convertor => zesik s DSP a S/PDIF vstupem => Focal K2 repra + rozumny SW misto tech papiraku. A pak uz jen hodiny ladeni :-)

2) Kdyz to montujes a utahujes, musis pouzit ten pripravek ("podlozku"), jinak se to pretahne a kdyz se zkrouti kastle, tak to prdne.

3) Nedaji se pouzit z E65. 6er ma svoje, co se prakticky nedaji sehnat a jako bonus casto odchazi.

4) Ano BT se da dodelat, ale BT pro HF, ne pro streamovani hudby. Na streamovani je potreba treba Dension gateway. Potrebujes k tomu mimo jine i kryt nad volant s mikrofony ;-)

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Další