BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 26.06.2019 00:16

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 18.05.2016 13:34 
Byl jsem v Pakře a vše proběhlo super. Mohu doporučit.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2016 12:07 
Člen Klubu
Člen Klubu

Můžeš se trošku rozepsat? Teda pokud jsi nejel "jen" na výměnu oleje. Díky

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.06.2016 07:15 
pridam jednu aktualni a pozitivni zkusenost s repasem menice.

objednani probehlo pres email (maji tam toho asi dost, termin byl cca za mesic). bez problemu jsme se domluvili, ze me po prevzeti auta hodi do Jihlavy na autobus (ZF sidli v okrajove casti, do mesta je to 5km).
V pondeli rano jsem prijel, mechanik pred zkusebni jizdou odpojil xdrive (nekdy se vadny pry projevuje podobne jako odchazejici menic). Behem jizdy mi vysvetloval jak k tomu dochazi, co je treba menit, jak se to meni... tak jsem se dovezl na autobus a mechanik si auto odvezl zpet na dilnu.
termin byl stanoveny na stredu odpoledne, kdyby se neco delo tak by volali.
Ve stredu rano mi volali, ze je auto hotove, ze si muzu prijet. Domluvil jsem se zase ze pro me zajedou do Jihlavy na autobus. Cestou od autobusaku jsem zase ridil ja, "houpani" je pryc, mechanik vysvetloval co vsechno menil, jak je na tom zbytek prevodovku, daval uzitecne rady,...

perfektni pristup, perfektni prace. jsem spokojenej

cena 35.000 Kc (repas hydromenice E61 530xD + ty veco kolem toho (olej,vana,...))

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.06.2016 04:39 

cipis píše:
pridam jednu aktualni a pozitivni zkusenost s repasem menice.

objednani probehlo pres email (maji tam toho asi dost, termin byl cca za mesic). bez problemu jsme se domluvili, ze me po prevzeti auta hodi do Jihlavy na autobus (ZF sidli v okrajove casti, do mesta je to 5km).
V pondeli rano jsem prijel, mechanik pred zkusebni jizdou odpojil xdrive (nekdy se vadny pry projevuje podobne jako odchazejici menic). Behem jizdy mi vysvetloval jak k tomu dochazi, co je treba menit, jak se to meni... tak jsem se dovezl na autobus a mechanik si auto odvezl zpet na dilnu.
termin byl stanoveny na stredu odpoledne, kdyby se neco delo tak by volali.
Ve stredu rano mi volali, ze je auto hotove, ze si muzu prijet. Domluvil jsem se zase ze pro me zajedou do Jihlavy na autobus. Cestou od autobusaku jsem zase ridil ja, "houpani" je pryc, mechanik vysvetloval co vsechno menil, jak je na tom zbytek prevodovku, daval uzitecne rady,...

perfektni pristup, perfektni prace. jsem spokojenej

cena 35.000 Kc (repas hydromenice E61 530xD + ty veco kolem toho (olej,vana,...))
¨

Za 35 máš nový ..tak proč repas... :?

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.06.2016 19:49 
Člen Klubu
Člen Klubu

cipis píše:

Tak to byl ten rapas asi "trochu" levnější, ne?

To Cipis: Hele oni to nezvládnou během jednoho dne? Nebo jste tak byli domluvený? To je pěkně v pr****. :( Ale jinak díky za super info.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.06.2016 22:32 
zde je info primo od ZF, jak jsme do domlouvali po mailu":
Citace:
Pro výměnu měniče je nutné demontovat převodovku z vozu, vyměnit měnič, gufero pod měničem a provést kompletní výměnu oleje s proplachem. Toto zabere 2 kompletní pracovní dny, kdy bude vůz studený. Možností je buďto přistavit vůz den předem (odstavení vozu celkem na 3 dny), nebo k nám přijet v 5 hodin ráno, zhasnout motor a nechat vůz vychladnout, než nám začne pracovní doba (odstavení vozu na 2 dny).

fakturovano je 10 hod prace, coz se mozna da stihnout za 1 den, ale ja jsem to nepotreboval hrotit.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.06.2016 22:45 
Giovany1971 píše:
Za 35 máš nový ..tak proč repas... :?

novy je za min. 40k a k tomu minimalne 15k za praci, vanu a olej a ostatni drobnosti

samotny repas 20k s praci a se vsim vsudy tech 35k

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 12.12.2018 21:09 
Za mě taky zcela skvělý pristup, nechal jsem dělat X5 4.0D preventivně ve 100 000km před 2 měsíci. Vyměněno vše co šlo včetně proplachu. Technik mi zodpověděl všechny dotazy, předali auto u kterého nebyl problém s převodovkou ale po výměně jsem zaznamenal podstatně sametovejsi řazení a menší hluk. Fa za všechno včetně xdrive oleje průchodek atd cca 14 sDph. Jen více takových servisů..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 18:41 
za mě také profi přístup, jak píše xdentist, jednoznačně doporučuji - výměna oleje e60 Automatic gearbox GA6HP26Z

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2