BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je pon 19.11.2018 17:26

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 278  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: e65 vs e60 - rádce při koupi
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 12:24 

ale jeden náš malej expert ano ... mám dvě děti a jedno je super klidné usměvavé a druhej je šílenej čert a jen proto že má blbou náladu a chce do náručí manželky dokáže řvát ... prostě nic než žena co jej má v náruči nebo prostě chce lízátko, pití, sladkosk....nudí se ... cokoliv ...a začne řvát ...šílené dítě ... mají se jak princové oba dva a jak říkám je to o genetice co mají od prarodičů a manželčiny strany ...ta taky co si nevyřve nemá .. :-) a druhej je klidnej usměvavej pohodář asi po mě a otci.

takže občas je to děs a hruza a díky klukovi a manželce mám rozbité auto... protože její lezení dozadu a kopnutí do řadičky a do věcí a mého chvilkového nevěnování řízení zpusobilo že mám odřenej bok o svodidla a musí se vše vyměnit a lakovat. :-(

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 12:40 
Jarax asi nemá děti co?
Já mám 3 exempláře :D
9+5+0.666666666666666
Ten nejmenší řve z principu.
Když nemůže spát,když má hlad atd :D
No a ti dva...kluk starší a holka mladší.
To jsou andílci ale někdy mi je někdo vymění a pak jim vadí když se jeden dívá okénkem toho druhého...
takže asi tak ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 13:07 
taky mám děti, sice jen 2ks, občas je řev, ale chvilku.
ale v autě jsou jak andílci. teda ten starší, ten 14denní ještě nic neujel.
a ten tříletej miluje M5 ale nevím jeslti vhodny to sem dávat :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 13:10 
Není :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 13:19 
natočím nějaký lepší a pak to zveřejním,

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 13:48 
Člen Klubu
Člen Klubu

Ďeti, detičky decká decúrence a potom zmetkovia a smradi

Ono záleži aj natom či je to darček alebo pomsta od suseda :lol: :lol: :lol:

Ked sme utoho - dnes chlapský piatok 13. idem zo synom 11r. (mame iba jedno) do PHA do krokodyliej zoo, na Černák do BarberS a Medovi pre brzdy z M5 a prve čo zo syna vypadlo "ideme na M5 dobre" :lol: :lol: :lol:
Ked sme už u Medi, tak ten uspaval maleho tiež v M5 :lol:

Takže zaručene M5 pre deti 100% vozidlo.

A k detom spet: potom ale ked dovršia nejaký vek ako ten moj tak povieš "bež prosím ta vypustit olej" "budeme ho menit" síce olej po celej garáži ale to je nepodstatne.

e64 650Ci BySnejk - wife daily car
e66 760Li Rodinné presuvatko
e31 850Ci "Žít život"

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 14:23 
Trošku se od dětí (ač taky mám), vrátím k tématu "Rádce při koupi".
Pár lidí se mi ozvalu do SZ - kde jsem hledal, že oni už dlouho, jak jsem to udělal, atd. Odpověděl jsem a dám to zrovna sem, protože přesně to stejné jsem řešil 2 zpátky ;)
A je dobrý to slyšet od Jaraxe, Snejka jakožto TOP profíků a dalších uživatelských skoro profíků. A taky je dobrý to slyšet od smrtelníka, zelenáče, který řešil zrovna teď to stejné. Takže:

Ano, trvá to dlouho. Mě dopředu řekli, že klidně rok i víc muže trvat hledání. Ze dokonce i několik výjezdů bez koupi může ptoběhnout. Že na místě klidně můžeme zjistit, že to je shit a nebrat. Takhle jsem měl nastavenoou hlavu a partnerku a pár lidí, kterým jsem o tom řekl (právě, ať mě neotravují furt s otázkami "tak co auto, už?" - "ne, ku.va furt nic. Samotného mě to sere, tak nedrážděte hada"!

V telefonu jsem měl stále otevřené mobile.de, autoscout24.cz přímo vybrané BMW+7er+750+benzin či benzin/plyn+rok ...důležité je nic dal nezadavat, žádnou výbavu, žádného nekuřáka, barvu kůže, nic. Řekl bych maximálně km, ale s tmi to také nepřehánět. Ti lidi na to serou - většinou to tam napíšou blbě nebo vůbec. To si pak zjistíš sam dle VIN nebo po telefonu.
A jen jsem to aktualizoval a sledoval, co přiskočí.
Občas sauto.cz, bazos.cz.
A poslední týdny jsem přidal otomoto.pl a dubai.dubizzle.com (kdyby náhodou). A to samé, zase jen identifikovat auto, rok a palivo. A to je celé.

Zároveň jsem měl stále zaplý bmwklub.cz. 100% za poslední rok bych měl nejvíc naočeno na kolečku "nejdýl online uživatel za poslední rok" :lol: nevypínal jsem to ani, neodhlašoval se jen aktualizoval.
Věděl jsem, že auto jednou koupím. A tím, že je tak složité, tak jsem o tom chtěl něco vědět. Takže tady načteno stovky stránek fór o 7er.
Taky youtube - shlédl jsem myslím sna všechny videa - e65/66, 750i, 750Li, 760Li, interiour, features, options, atd., atp.
Wikipedie mi pomohla se zorientovat v typech, motorizacích, modelech, faceliftech, atd.
Google zase fotky - jak vypadá to a to, co je to a to.

BMW jsem hledal rok a čtvrt. 7er jsem hledal 3/4 roku -> 1/2 roku intenzivně, 2 měsíce správně. Pochopil jsem to - srát na fotky a čekat, ze uvidím hezké fotky. Proste jsem volal na VINy a srovnával.
Taky jsem si konkrétně sepsal, co tam chci mít a dle VIN už jen srovnával.

Partnerka už na mě byla nasraná, ze furt čumím na auta, atd. A já se ji nedivím, bylo to tak. Denně. A taky si včera oddechla. A co teprve, až s tím zítra pojedeme 450km. Juchuuuu.

Rozhodne to stojí za to. :!:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 20:42 
rhinos píše:
Jarax asi nemá děti co?
Já mám 3 exempláře :D
9+5+0.666666666666666
Ten nejmenší řve z principu.
Když nemůže spát,když má hlad atd :D
No a ti dva...kluk starší a holka mladší.
To jsou andílci ale někdy mi je někdo vymění a pak jim vadí když se jeden dívá okénkem toho druhého...
takže asi tak ;)

Tak tohle znam. Deti jsou jak andilci, ale nekdy bych je vyhodil z auta. Mam synovce 5 a 8 roku. Ten musi kufr zavirat a druhy otevirat, nedej boze, aby chteli oba totez. To pak musim kufr znova otevrit, aby ho mohl druhy zavrit. A roletky, nedej boze, aby starsi stahl roletku za toho mladsiho. To je pak hadka a rev. Pak se postuchujou a provokujou. Jarax deti do 3 roku jsou jeste dobry, ale pak to zacne.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17.07.2018 14:49 
jak se tady řeší E60 vs E65, tak ted jsem si všiml krásné věcí, označil jsem problémy v 5er a 7er temáte, ne upgrady, dotazy k oblsuze atd.

to když chce někdo porovnávat spolehlivost 5er a 7er

Obrázek
Obrázek

direct linky
viewforum.php?f=25
viewforum.php?f=26

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 16.09.2018 14:17 
přidávám jeden snejkuv citát
Snejk
Předmět příspěvku: Re: e65 Otáčkoměr a čáraPříspěvekNapsal: čtv 13.09.2018 22:28
to neni antisemitismus to je proste realita, petka je proste obri kupa sracek mozna v kombiku je to jedina omluva pro to aby to nekdo pouzival.. ale v dobe kdy sedmicka stoji jeste mnohem min a nabizi mnohem vic nema to auto vubec zadnej smysl, neni ani pohodlny, neni ani sportovni.. neni proste nic.. je to kompromis... a to proste do auta nepatri... auto musi bejt dokonaly :lol:

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 278  Další