BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 23.10.2019 11:57

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BMW servis JaraX - Olomoucko
PříspěvekNapsal: úte 23.04.2019 18:37 

Tak mám za sebou další servis e66 od JaraXe - dlouho jsem tu nepsal i když na našich autech dělá servis už mnoho let. Vezmu to popořádku. Toto je druhá sedma co mám, kterou jsme koupili spolu dva roky zpět, první jsem taky kupoval s Jaraxem, po koupi jsem na servis netlačil (jen drobnosti jako ramena atd) jelikož peněz moc nezbylo loni proběhl Hitller paket a malý servis s upgrady softu a letos velký. Zároveň s tím proběhla i pojistná událost co mě paní na podzim ťukla. Cca dva dny po předání přijde vše co na autě našli a co se má řešit a co počká a člověk cca co dva dny ví co se s autem děje díky fotkám videím. Proběhlo přetěsnění motoru a gufer na autě jelikož trubka se jeví OK a rozvody jsou jak nové samozřejmě očista motoru a v mém případě ozónování kabiny jelikož jsem kuřák a mechanici včetně Jardy bohužel neeee. Dál olej převodovka včetně sundání mechatroniky (teď už je to jiná káva, než když jsme dělali pokusy na mojí první sedmě, co všechno jde vyměnit a vykuchat) hardyna, klapka, oprava výfuk,... no věcí hromada. Plus samozřejmě oprava a lakování dílů z pojistky - perfekt je že lakoš chytl texturu a nevypadá to jako highgloss barva, ale jako origo.

Děkuji moc JaraXi snad jsem na něco nezapomenul.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 07:11 
Člen Klubu
Člen Klubu

Jako většina z Vás, také jsem se stal členem spokojených zákazníků JaraXe.

Nechával jsem zplynovat svou E91 a když už auto bylo u JaraXe, měl jsem v plánu ještě udělat takové ty běžné servisní úkony jako vyměnit oleje v komplet Xdrivu, nějaké to kódování a opravu kabeláže kufru. Z původních 2 týdnů nakonec byl měsíc a půl díky tomu, že měl JaraX nějak víc práce na autech, které měli prioritu. Každopádně během prvotní prohlídky mi přišel seznam závad na půldruhé A4. Po konzultaci, co má smysl opravovat a co ne se na autě začalo pracovat. Hlavní závady byla rozpadená DISA klapka, rozsáhlá koroze podvozku, zpřetrhaná kabeláž kufru, a to fest a možná vadné čidlo oleje (zjístilo se až v den, kdy jsem si jel auto vyzvednout) O kabeláži jsem tušil, o zbytku nee. V průběhu oprav mi přicházely fotky a pokud jsem se na něco ptal konkrétně, vždy přišla odpověď. Někdy dríve, někdy jsem si musel počkat. Každopádně na co JaraX a jeho tým šáhne, to je precizně odvedená práce. Ošetření koroze podvozku mi detailně popsal postup a mělo by to pár let vydržet. To samé s kabeláží kufru, kdy byly zpřetrhané snad všechny dráty. Na tom JaraX vypustil duši a nechal všechny nervy, ale vím, že kabely jsou z E65, že vše funguje a vydrží. Kdybych to dal tady nějakému Honzovi z Horní Dolní, tak možná na prvních pár dní to fungovat bude, ale asi né moc dlouho.

Zplynování na R6 prý taky není ždná sranda kvůli tomu, že tam není moc místa. u V8 to je jiná. Ale i tak mi to udělal, doporučil dražší vstřikovače místo klasických Magic, páč ty jinčí jsou trošku jinak konstrukčně řešeny, aby byly méně náchylné na kvalitu LGP, k tomu ještě extra cyklonové filty. Taky mi bez výtek dal bobmu do kufru (E9x nemaj rezervu, takže toroid není kam strčit, jedině řezat výfuk a strčit to zvnějšku pod auto dozadu -> cena leze nahoru) vše nastavil a při předávce auta důkladně vysvětlil i z technického hlediska, proč to udělal tak, jak to udělal. Zatím jsem najel jen pár set km, ale auto funguje na jedničku. Táhne až do omezovače, žádné cukání (jen teda pokud to zrovna přepne z benálu na lpg když stojím a motor jede na volnoběh tak to hrkne), žádné kontrolky, vše cajk

Tímto bych ještě jednou poděkoval JaraXovi a jeho týmu, že se mému autu věnovali, provedli kvalitně práci i přes to, že to byl pěkný os*er. Zejména s tou kabeláží. Čekačka je sice dlouhá, mám to z vysočiny daleko, ale rozhodně to stojí za to si počkat a vážit cestu. Díky JaraXi

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 21.06.2019 13:57 
Dnes sem byl v Jaraxu sice jen na výměnu oleje, jelikož sem byl obeznámen, ze mají jinak nabytý program i přesto mi krásně umyli motor nakodovali světla a palubní počítač vycistili klimatizací. Projeli přes diagnostiku a dostal jsem spoustu užitečných rad a tipů. S panem je radost komunikovat jde vidět, ze to nedělá jen pro peníze, ale z lásky k autům. Vše vyšlo naprosto výborně a jinam bych nikdy už nejel snad se zase pro mě najde volné okénka v jinak těžce nabytem programu.

BMW E90 325i 2006 N52 naj. 90tis.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28.06.2019 09:51 
Omlouvám se všem potenciálním zákazníkům, vzhledem k přeplněnosti našeho servisu již nebereme žádné další zákazníky na servis, brát další zákazníky je jen proti stávajícím, kteří pak musí čekat delší dobu na servis. Zatím od odvolání se můžou objednávat na servis jen zákaznici co už na servis jezdí nebo jsem s nima v nedávné době dovezl auto.
Poradenství při koupi auta budu dělat stále, ale ty auta již nebudu brát na servis.
Třeba se časem podaří sehnat nějaké mechaniky, ale moc to nevypadá.
Zároveň se chystá i na radu několika zákazníků zdražení hodinové práce, zatím zdražujeme jen servis pro zákazníky co nejezdí s našimi podložkami SPZ o 200Kč/hod počínaje 1.7.2019

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 09.07.2019 07:41 
Jednoznačně odborník, velice vstřícný s odhodláním pomoct. Díky a to moc!!!

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 31.07.2019 15:23 
Mohu maximálně doporučit jeho služby. Ochotný, perfektní jednání a maximální nasazení při řešení problému. Co jsem tam přijel, z mého pohledu nepochopitelnou závadou, se vždy vyřešilo. Škoda jen, že má tak narváno, ale já si počkám. Dobrých mechaniků je jako šafránu a těch co to dělají s radostní a nadšením napočítám na prstech jedné ruky. Doufám, že Vás nadšení neopustí a k tomu přeji i spoustu dobrých zákazníků, kteří dokáží ocenit Vaši práci ne jen bankovkami, ale i vlídným slovem. Klos R. ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 29.09.2019 20:01 
Člen Klubu
Člen Klubu

Včera jsem si vyzvedl "hračku" od Pana Servisáka, původně jsem jel na malý servis, ale po prohlídce se z toho stal velký servis. Nikdy jsem se nesetkal s takovou ochotou a lidským přístupem, což řadím na první místo. Může být servisák sebelepší, ale když se chová jako "debil" tak bych k němu auto na servis nedal. Během servisu jsem byl o všem informován a zásoben hromadou fotek, což je super, aspoň člověk tuší co se na autě dělá. Dále bych chtěl vyzvyhnout, že Jarda nahlíží na problém komplexně a hlavně u toho myslí. Takže když se dělá něco na motoru, udělá i části které jsou třeba, i když to nebylo v plánu. Za mě maximální spokojenost, ve všech směrech a mohu jeho služby jen doporučit. A jako perličku na závěr, což lidi kolem mě nechápou, auto k němu na servis vozím 350Km. :D Takže Ti Jardo, přeji mnoho spokojených zákazníků.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17