BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je pát 22.11.2019 15:56

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 12:53 
Člen Klubu
Člen Klubu

Ale já se bojím a v síni seru.... :-) ,takže kdyby mi dodavatel dílu nenabídl, ať to tam dám a zkusím a že když to nebude fungovat, tak si to vezme zpět, tak bych to nezkusil... :-)

Namontoval jsem tedy na zkoušku jen setrvák - bez spojky, nasadil převodovku a běží to. Takže už jsem psal do BMW, ať mi z objednávky vyškrtnou setrvák se spojkovou sadou a můžu se těšit z úspory 20.000 :-)

Jestli to vyřeší rachtání převodovky ale zůstává otázkou...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 13:04 
no pokud už to máš objednaný,tak to zrušit nejde,

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 13:24 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak snad nebude tak zle...já jsem mu to potvrdil mailem v pátek v 14.30, že to beru, ale on mi vždycky v minulosti před objednáním dílů posílal zálohovou fakturu a díly objednával až po jejím zaplacení...a fakturu ještě neposlal...nevím, třeba už neměl v pátek čas nebo šel domů...tak to beru tak, že to ještě neobjednal...a že to půjde změnit...ale i kdyby, tak snad pro ně není problém ty díly poslat zpět ne? To dokáže snad každý dodavatel dílů...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 13:30 
díly se v BMW objednávaj do 13 hod,takže to ještě objednaný nebude.
v BMW je problém díly vrátit, velkej problem, dokonce znám lidi co si objednali specalitu za 30 tisíc, přišlo to za rok a nešlo vrátit,
já tu mam mraky dílů co jsem objednal a pak nepotřeboval, ale prostě to nejde nejen vrátit, ale ani odebrat, a i v BMW jim leží dost věcí které objednali omylem, slibil jsem že jim to pomužu prodat, pustí pod nákupem, ale zatím na to nemám čas.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 13:57 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak to je smutnej příběh...to bych od BMW nečekal...to je jako naše České zastoupení v takové pozici, že oni sami nemůžou vrátit zpět do Německa něco co objednali omylem nebo prostě zákazník nevyzvedl...? To je teda skoro až trapný ne?

Počítám, že s panem Cvejnem budu v pondělí mluvit, tak uvidím co mi poví...schválně se ho na to vracení / neodebrání dílů zeptám...já si za svým slovem stojím, je to moje chyba a jsem ochotný jim zaplatit třeba poštovný navíc - pokud už to objednali, ale to by snad eventuelně mohlo stačit ne? :-)

A když jsem teda u té kvality servisu v tomto směru....tak když jsem si něco od BMW objednal a nechal poslat poštou = zaplatit předem fakturu a potom to poslali poštou, tak jsem vždycky objevil prostě balíček za plotem...žádná PPLka nebo pošta mi to nepředala, nic jsem nepodepsal...to, že to tímto způsobem chodí z Číny - to dokážu pochopit...ale z BMW...? Co kdyby mi to někdo z pozaplotu vytáhnul a já to prostě na zahradě neobjevil...? To by teda asi taky bylo zajímavé to řešit...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 17:59 
To není jen BMW, ale zatím jsem nenarazil na značkový servis kde by šli objednané věci vrátit.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 18:14 
To víte, když je zaplacený tak už je to moc nezajímá. Jak to posílají, aby náhodou neprodělali 5kč,- míň ?

K tomu ozubení škoda na starým setrváku E34 M5 je jen věnec naklepnutej/lisovanej takže jde sundat a třeba prohodit.
Tady je to asi frézovaný z jednoho kusu u těch dvouhmot.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 09:44 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak díly ještě objednané nejsou a spojkovou sadu tedy je možné z objednávky vyšktrnout...
Kdyby ale byla už objednávka zadaná, tak už by to byl problém...takže potvrzuji to, co psal Jarax...sice nechápu, co je za problém nevyzvednuté zboží poslat zpátky na sklad...ale evidentně s tím páni z BMW problém mají...asi jak jim to už cinkne do kasičky, tak už nechtějí dát zlaťáčky z ruky... :-)

Totic: tak tak, tady už je to pokrokově frézované z jednoho kusu :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 12:15 
Víš jak se jim kroutí prsty, když se peňezotok obrátí?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 15.09.2019 08:31 
Člen Klubu
Člen Klubu

Já nikdy neměl problém s vrácením dílů v BMW.... Je to jen o přístupu těch lidí tam,takže jestli tam prudíte tak se nedivte že vám to zpět neberou :lol:

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další