BMW Auto klub ČR
http://www.bmwklub.cz/forum/

Servis BMW v Praze
http://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=94487
Stránka 1 z 1

Autor:  todiv [ ned 04.06.2017 12:16 ]
Předmět příspěvku:  Servis BMW v Praze

ahoj, koupil jsem Z4 3.0i 2003 a hledám kvalitní servis BMW v Praze. Prosím o doporučení kam jezdit...

Autor:  xyron [ ned 04.06.2017 23:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Ufffff.... je tu par vlaken na pražské machry.. stačí pohledat.

Každopádně asi nešlápneš vedle u:

DC Garage
Pupíci
Kotrbáček Vinoř
Auto Beky

Autor:  todiv [ pon 05.06.2017 22:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

díky moc, to vlákno se mi tady nepodařilo dohledat, jsem tu novy...:)

Autor:  MilanB [ sob 12.08.2017 11:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Já mám BMW Z4 2.2 z roku 2004 a posledních několik let jezdím na servis do BW Motors - www.bwmotors.cz na Praze 9.
Jsem tedy maximálně spokojený, jak s jejich přístupem, tak s tím jak mi dokáží se vším poradit a když něco potřebuju, tak to dají do kupy.

Cenově jsou podle mě taky ok.
Za mě tedy můžu jedině doporučit.

Autor:  E65DRIVER [ čtv 12.10.2017 15:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Servis BW motors -- u mě velká slabota.

Nechával jsem tam F01 z důvodu úniku oleje -- auto tam bylo asi měsíc. Za tu dobu mi vyměnily seperátory oleje + nějaké těsnení kolem turb -- jejich názor byl, že olej tlačí turba do sání a ze sání dále teče ven do spodního krytu motoru atd.. což mi přišlo opravdu zajímavé . olej se ztrácel minimálně. Dle mé úvahy pokud by turba tlačili olej do sání -- olej by mizel trochu rychleji. Já dolíval cca na 5000km. -- 0.3 L -- což není prakticky nic.

Zkusilo se tedy udělat nějaké těsnění a auto bylo 30 dnu v servisu. s tím že se pokusí zjistit únik oleje -- auto odmastí art. a uvidí se
Auto jsem vyzvedl s tím že mi bylo řečeno, že by to mělo být ok. o cca 25 tis lehčí :)

-- Když jsem přijel s autem domu a podívám se vesele pod auto -- jsem zjistil že spodní kryty nejsou odmaštěné a že je auto zespodu cca. ve stejném stavu -- jako jsem ho do servisu dával ( bylo vidět, že na to zespoda nikdo ani nesáhnul) -- takže asi ani nezjistím zda se únik oleje zlepšil či nikoliv.

Vozidlo šlo opět do BW motors kde se vozidlo zvedlo a bylo zjevně vidět že kolem pravé strany motoru ( spolujezdec) kolem sání teče olej . Jako řešení mi bylo servisním technikem sděleno, že by to chtělo motor vyndat přetěsnit sání a asi vyměnit turba :) ad počítám tak 200tkč :)


Na základě toho, že se mi postup opravy zdál jako totální hloupost vozidlo šlo do Renocaru, kde po 3 hodinovém zkoumání přišli na to, že teče olejové vedení k chladiči a olej teče tím pádem co celé pravé straně motoru. Díly za 6 tis a práce 4 tis.

Takže pro mě BW motors je vyhozených 25 tis. a názor na ně at si udělá každý sám. Já už tam nejedu ani náhodou.

Autor:  Bzuker [ pát 27.04.2018 17:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Já se od BW Motors zrovna vrátil a nadšený teda nejsem. Přijel jsem tam s tím že mi na E46 udělají klimu (servis+doplnění), kabinový filtr, brzdovku a zkontrolují vůle na nápravě, protože při zařazení rychlosti jdou rány ze zadní nápravy.

Za pár hodin bylo hotovo a jel jsem zpět pro auto, ještě předtím následoval hovor kde mi pán ze servisu nadšeně sdělil, že mi vyměnili i žárovku v jednom předním světlomenu, nesvítila. O tom jsem věděl ale při předávání auta jsem o tom nic nezmiňoval, s tím že si to udělám doma.

O to více jsem byl překvapený když mi za tu jednu naúčtovali 450kč + práce 190kč. Další perlička byl mikrofiltr s aktivním uhlím za 1400?? Co to tam dávají za filtry?

Odsátí a naplnění klimy 3000, asi budu muset věřit že byla skoro prázdná, když mi řekl že stav náplně nejde ověřit. To už mi tolik nevadilo.

K ranám ze zadní nápravy mi řekl že tam jsou malé vůle na diferáku a setrváku ale nic co bych musel řešit. Asi mám vesele jezdit dál a až něco rupne, tak se u nich zase s úsměvem ukázat.

Příště prostě jinam a blbosti si budu dělat sám.

Autor:  mp-77 [ ned 23.12.2018 22:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Tak nějak jsem žil v představě, že autorizovaný servis je předražený a vyzkoušel "nezávislého", ale negarážového opravce, konkrétně BWMotors.

Jsou tam fajn, příjemný a korektní přístup , ale když jsem si nechal nacenit výměnu zadních tlumičů (což není zrovna nějaký speciální, specifický díl), tak co bych ušetřil za práci, to bych zaplatil navíc za cenu dílů (oproti Renocaru). Díly objednávají originální a decentně mi naznačili, že o neoriginálech se se mnou moc bavit nechtějí.

Čímž pro mě padá logika výhody používání tohoto typu servisů. Navíc pokud vybrané autorizáky mají akci 20% dolu za práci i díly (BMW Fit program , tak až se mi stáří auta přehoupne přes 5 let, ztrácí to smysl úplně.

Pokud má ale někdo tip na nějaký pražský (a okolí), který nemá s (kvalitními) spotřebními aftermarkety žádný problém, sem s ním :-)

Autor:  kawaman [ ned 23.12.2018 23:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

Je to tady napsáno asi milionkrát. Praha = Snejk

Autor:  JaraX [ pon 24.12.2018 10:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

do BW motors bych nejel.
Pupíci to udělají podstatně levněji.
a když jde do tuhýho tak Snejk.

Autor:  Sweden [ pon 24.12.2018 14:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Servis BMW v Praze

A když ne tam tak zkus Václav Nečas Dolní Měcholupy

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/