BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 17.07.2019 00:48

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.05.2013 13:40 
Cca pred pol rokom som sa rozhodol kupit svoje prve auto a splnit si tak trochu detsky sen o modrom bmw :) Po dlhom hladani inzeratov, precitani for, robeni poznamok, vahani a nakoniec minuti prachov a zabudnuti toho vsetkeho co som zistoval, prisla na slovensko nova registracna dan za vsetky prvy krat registrovane auta v zavislosti na kW. Hovorim si, seriem na nich, auto uz fakt potrebujem. I cital som niekolko dni klubove fora a nasiel m3maniaca s nekonecnou diskusiou a recenziami. Poctivo som _vsetko_ precital, vyslo mi ze ide o doveryhodneho cloveka, tak som spocital posledne prachy, maly uver a napisal mu.

Napisali sme si, zavolali sme si, chcel som E46 pretoze to je posledny model ktory sa mi dizajnovo paci. Zo zufalstva po mojom nekonecnom hladani a vahani som upustil zo vsetkych poziadaviek, chcel som len bmw e46, 100% funkcne, sedan, idealne modre, idealne svetly interier a automat (ten mi rozmluvil ale respektoval). Nepotrebujem vykon, potrebujem tvar a pocit. Vsetko sme prebrali po telefone, poradil mi, povedal v com byvaju uskalia, ako chcem auto pouzivat.. proste vsetko co som nevedel pretoze doteraz som sa o auta nezaujimal. Bol som spokojny. Dohodli sme sa na 10% zalohe a stretli sme sa v noci, ked mal cestu cez Prahu. Dal som mu zalohu a cakal. Myslim ze to nebolo viac ako dva tyzdne ked sa mi ozval, ze ma pre mna krasavicu a zajtra vecer ho mam cakat.

Som stastny clovek pretoze ma ludia nesklamavaju :) Tak to bolo aj tentokrat. M3maniac prisiel na cistuckom (z vonka, z vnutra aj pod kapotou) modrom sedane v automate a s komfort packetom (318i po facelifte). Auto zrejme po druhom majitelovi (prvy pouzival servisnu knizku, druhu vobec) s nejakymi cca 130tisic km. Na km mi nijako zvlast nezalezi pretoze kvoli tomu som vyberal doveryhodneho cloveka, aby posudil skutocny stav auta. M3maniac odviedol pracu skvele. Auto jazdi bez akychkolvek necakanych investicii uz pol roka a za tu dobu som s nim presiel cca 12 tisic km. Najdu sa male nedostatky ktore su ale vzhladom k veku auta (r.v.2001) primerane (chcelo by to vymenit gumicky v dverach kvoli stahovaniu skiel, vymenit mini dvojkatalizator (auto ma 3 kvoli dosiahnutiu na lepsiu emisnu triedu) a, samozrejme, zlomeny kablik v tlacitku BC :) ). Toto vsetko sudim po nieco viac ako pol roku (prave preto ze sa v tom moc nevyznam). Od pociatocnej vymeny olejov/filtrov/vsetkeho_co_sa_meni_po_kupe s tym autom nie je vobec ziaden problem, lejem do neho benzin a jazdim. Servisujem u Petra vo Vinori ku ktoremu mam rovnako doveru a robil vsetky vymeny a prehliadku. Takze dakujem m3maniacovi a keby som ho bol oslovil skor, mohol som si usetrit mnoho casu (a nepreflakal by som povodne prachy na auto).

Nakoniec info o cene - dohodli sme sa na max. cene 200k, z toho 10% je zaloha a zaroven odmena pre Reneho (m3maniac). Rene nasiel auto o 20k lacnejsie ako bol limit.

PS: Registracnej dani na Slovensku som sa nevyhol (nestihol som to asi o dva tyzdne, ale za to nemoze Rene ale neprehladnost v cinnosti chujov v parlamente). Za 105 kW som im zaplatil cez 300 euro. Hej, su to chuji.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 31.08.2013 12:32 
Čestný člen
Čestný člen

:D

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.10.2013 09:55 
Taky mám auto od Reného a tak se i já vyjádřím k tématu. Zadání bylo 330xd E91 a vzhledem k specifickým požadavkům jsem byl upozorněn, že to nějaký čas zabere. Na auto jsem nespěchal, takže jsem bez problémů souhlasil a vzhledem k referencím jsem zálohu zaplatil v klidu a čekal. Veškerá komunikace, která během procesu výběru probíhala, byla jasná a rychlá, což je Reného silná stránka si myslím.

Nyní něco k dovezenému autu:
Cena - byla nižší než byl vrchní strop a odpovídala současné situaci na trhu, takže spokojenost. Stav auta - Auto bylo dovezené do Německa 9.7.2013 z Itálie a po dvou měsících ho René dovezl mně, což je jediná věc, ze které jsem byl trochu překvapen. Servisní knížka byla vyplněna zhruba do půlky najetých km, nicméně jsem byl ujištěný, že auto bylo pravidelně servisováno. V podstatě to vypadá, že ano, protože STK prošlo bez problémů a během základního servisu co jsem dělal (oleje, filtry, ...) to opravdu vypadá tak, že většina věcí je vyměněna dle idrive.

Auto už mám přes měsíc a jezdí denně bez problémů a přesně splňuje to co jsem od něj očekával. Spoléhám na Reného zkušenosti a italský původ nijak neřeším, protože k tomu nemám důvod. Díky Renému za dovoz dobrého auta.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.10.2013 14:40 
Zdravím, prosím vás nemá někdo tel. kontakt na M3maniaca ? Chtel bych vyuzit jeho sluzeb ale on uz se tu nejak neobjevuje. Kdyztak SZ predem dik

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 21:01 
ahoj, tak můžu přidat pozitivní zkušenost s mcmaniacem - Rendou. super jednání, ochota, věnuje se tomu, poradí, zorientuje v problematice, o autech ví hodně, zná různé triky a má spoustu zkušeností. auto se povedlo, fakt moc krásné. díky rendo a ať se daří. Hlavně auto nevnucuje, v mém případě, i když bylo auto super, ve skvělém stavu atd. tak mi doporučil, abych se na auto jel podívat a pak si nestěžoval. hlavně je super, že prostě se sbalí, jede do německa objede auta, zkoukne je atd. a neřeší nějaké kilometry. Pavel

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.04.2014 13:08 
Ahoj, taktéž dlužím Renému referenci. Již měsíc jsem štastným majitelem BMW E61 530d. René dodržel vše jak měl, přivezl auto v naprosto geniálním stavu které mělo najeto neskutečně málo km. Dokázal se taktéž vlézst pod limit.
U Reného oceňuji především jeho profesionální jednání a ochota diskutovat o čemkoliv co si Vy jako zákazník přejete. Plus, René nedodává pouze auto ale i službu. Mne zařídil emise a STK ještě před koupi a jelikož jsem ze stejného kraje, radí mi i se servisem. Ještě jednou díky chlape!
Příští auto budu určitě řešit opět s Reném! :pivo2: :palec:

PS: ty komfortní sedačky jsou prostě boží :respect:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.08.2014 19:45 
Člen Klubu
Člen Klubu

Taky tu mám jednu kladnou referenci, cca. před měsícem dovezena perfektní 535tka v M paketu. Cena a stav super, služby a jednání bezkonkurenční.
A dovoz až před barák, což jsem ani nečekal vzhledem k tomu že to do Klatov René nemá zrovna kousek. :wink:
Ještě jednou díky René :!:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.01.2015 20:10 
Taky bych chtěl poprosit o tel.kontakt do SZ. díky

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.02.2015 07:43 

I já poprosím o telefonní kontakt do PM. Děkuji.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.02.2015 14:28 
můžu poprosit takovy o telefon do SZ? diky

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další