BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je pát 17.08.2018 12:04

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09.08.2017 09:07 
Moderátor
Moderátor

Zavřené dveře, sešláplá brzda a ještě musíš mít na hlavě buřinku, jinak to nepůůůjde :lol:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 16.09.2017 11:06 
Ahoj Pavle,
Já jsem zkoušel INPU a bez úspěchu, nikdy se mi tam nepodařilo dostat data pro e89. Tak jsem šel cestou přes novější ISTU-D pro diagnostiku a ISTU-P pro aktualizaci řídících jednotek. Funguje to parádně i na Win 8/10 a stačí i obyčejný kabel z aliexpresu, nicméně všechno docela trvá. Blbý je, že třeba ISTA-P má asi 50GB, dá se stáhnout, můžu kdyžtak poslat odkaz na torrent.

Honza

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 16.09.2017 12:51 

zdar, kuju za rady, ale já už to myšlenkově vzdal.... prostě dyž něco potřebuju, zvedlu telefon, zavolám matizovi a pak za ním zajedu... btw, do Opavy je od nás asi milion cest a fšecky hezké.... :twisted:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 24.12.2017 12:33 
Centr píše:
Ahoj Pavle,
Já jsem zkoušel INPU a bez úspěchu, nikdy se mi tam nepodařilo dostat data pro e89. Tak jsem šel cestou přes novější ISTU-D pro diagnostiku a ISTU-P pro aktualizaci řídících jednotek. Funguje to parádně i na Win 8/10 a stačí i obyčejný kabel z aliexpresu, nicméně všechno docela trvá. Blbý je, že třeba ISTA-P má asi 50GB, dá se stáhnout, můžu kdyžtak poslat odkaz na torrent.

Honza

Ahoj, ja mam carsoft od kamarata ktori kupil iny notebook na ktorom mu to vraj uz nejde ale nikdy sa mi to nepodarilo rozbehat. Program mi bezal ale kabel ako keby bol hluchy ani LED sa nerozsvietila.
Dal by sa ten kabel pripadne vyuzit na tu ISTU-D/P?
Potreboval by som to na e46 pripadne e36(redukciu mam).
Mohol by si mi pripadne poslat odkaz kde by som to vedel stiahnut? Ak nieje mozne pouzit ten kabel z carsot-u tak aky by mi pomohol?
Dakujem za info

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2