BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je sob 17.08.2019 18:59

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6728 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 673  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 07.05.2019 18:22 

Tak dobry gumy jsou zaklad, o nejakych x let starych slupkach se nema smysl bavit ;-)
Jestli to mas na Vysocinu blizko, muzes si ten prejezd v zime projet a uvidis, kdyztak bych te krouzkama vytahnul :D Pripadne v Praze je jedno misto(Rodvinovska), kde pani parkuje v zahrade a do ulice ma malej kopecek. Pokazdy kdyz napadlo trochu snehu(v Praze, takze skoro nic) mela co dela, aby se s MB-C vykodrcala nahoru. Parkrat jsme ji s kolegama z prace do toho kopecka museli tlacit ;-) Kazdopadne jakakoli 4x4 natrhne sedme sedinku a i spoustu predokolek bude mit navrch. Kdyz se ti pred prednima kolama nahrne snih, predokolka to treba jeste nejak da, ale zadokolka stezi i na dobrych gumach :-|

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 13:40 
Tak kdo koupí tuhle z Brna? :D

https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-75 ... ml?ref=srp

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 13:46 

Já mám tady dost kopečků na moravě co běžné osobáky mají problém vyjet tam to stačí otestovat.
Klidně za rok uděláme testovací kopce po ČR co máte problém vyjet. :-)

ettore: Hmmmmmmm ta je libová .... :P :lol:

Nic už jdu.

Mít takové auto premie už nikdy neuvidím ... a musel bych si jej pojistit a mít zbroják to jsou vícenáklady.

Spíše pro někoho s barákem garáží a high society .... tam to patří.

15K nedá jen tak každej to máme 400k a těch kupců/pacientů je pár v čr.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 15:20 
Filozofe, vam ve firme davaj premie ne podle toho jak hakujete a jaky mate vysledky, ale podle toho jak moc jste jakoze zavidenihodni osoby? :oops:

protoze vrak za 15 tisic eur, z toho se kazdej posere vlastne aha.
Jo je nejlepsi az na ty nalesteny pasoviny koupeny v kovarne a nalepeny na strechu, hned bych si trosku ty kuze nejradsi uloup jak je krasna, ale co to zas meles o high society? :lol: :lol:

Zbrojak si neporizuj.

PS: Kolik sou premie v pripade celorocniho lelkovani-bmwklubovani 7 hodin denne, ale jezdeni ve starym pekaci, za kterym nevane zavist? :D :D

Ettore: je nejlepsi. Ale nikdo normalni nekoupi auto v Brneli. :x

:lol:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 15:54 
tak ses porad v cesku. zavist, skodolibost funguje spolehlive....a lidi co neznaj tolik auta si budou klidne myslet ze to je auto za mega+, nedejboze kdyz zjisti ze to jako ma petilitr, tak to bude konecna:).pokud bude vizuelne pekne. Me bavi když 9/10 lidi vzdy nejvic zajima spotreba..Proste nepochopi, ze mas auta rad a proste si vybral treba tohle auto na ukor neceho jinyho....

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 18:25 
Kurevtore: nevim, kde zijes, ale ja si kdysi koupil Audi A6 rok 2000 za 160 000 kc a je to asi 8 roku zpet. Lidi se mohli posrat. Pak BMW E46 330d a nemeli absolutni sajnu kolik to stoji.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 11:31 
kde ziju? V praze. Tady muzes mit nalestenej vrak za trojku z lonskyho roku a nikoho to nezajima. Vy na vesnicich mate pocit, ze na vas furt vsichni koukaj a posuzujou. Jo asi jo, ale nechapu, proc se podle toho chovate a nechavate se tim ovlivnit. Se bezte rovnou s tema sousedama radit jestli muzete to nebo vono a vymenujte si danovy priznani at mate mezi sebou jasno :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 12:02 

Praha to je město neomezených možností ...platy jak v německu a je tam pulka evropy ....těžké multikulti ....zato o víkendu to tam žije a je klid to mám prahu nejradši.

Je pravda že v praze nikdo nic neřeší a když je zima tak se hážou lopaty peněz na podpal .... prostě takové malé švýcarsko v ČR. :lol:

Proto se celé čechy mohou z toho podělat v pondělí všude kolony kdo má ruce nohy sedá do auta, vlaku , autobusu a všichni táhnou na prahu ...za vidinou peněz. .. prostě BIG MANY ... :lol:

Dokonce tady znám lidi co se táhnou z Olomouce či vyškova autem do prahy ... :shock:

Prostě jim ty prachy za to stojí lítat autem 3hodiny do prahy ... někdy i více v koloně.
----------------------------------------------------------------------------------
K tomu závidění. tady je chudý kraj kde 50procent jsou auta do 40k max.

Jinak kurevtore nevíš co dělám tak se do mě neopírej. To že tady ted mám dva PC co makají a kterým jsem dal práci neznamená že nic nedělám.
To je stejné jako bych tebe osočil že jsi jen kapitalista vykořistovatel co chudáky mlátí bičem po zádech aby víc makali a za každou kravinu jim strháváš peníze ... :lol:
Vím kulový co děláš stejně tak ty. Já si sem chodím odpočinout aby mě nepraskla hlava.
Od rána mám asi 22 telefonů vyřízených a x mailů a několik lidí tu něco chtělo po mě a s šéfama jsem řešil návrhy na dva projekty + webex konferenci co jsme měli a jednu poradu atd. A ty tady vymýšlíš kraviny.

Jsem rád že existuje net. Někdo chodí do kuchynky na kafe nebo se vykecává a jinej si přečte pár řádků na BMWKLUBU aby si odpočinul z té pakárny ...ano práce hlavou je šílená pakárna a klidně bych poslední 3hodiny odpoledne raději dělal manuálně.
Navíc na obědy nechodím protože na to není čas něco tady sním narychlo u práce.
Tak nevymýšlej kraviny že tu celý den koukám z okna a flákám se. :?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 12:44 

Je videt, ze znas Prahu "perfektne". Prosim navratte se k tematu a nereste ***

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 13:19 
Znáte někdo (Prahu) nebo už jste se byli (v Prahé) podívat

U Filozofa si muzeme odskrtnout, ze Ano a Ano. :lol: S poznamkou: posral se z hazeni penez lopatama, ktere je v Prahe bezne.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6728 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 673  Další