BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 17.07.2019 08:24

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koupě BMW do 120 000
PříspěvekNapsal: stř 15.05.2019 22:19 
Člen Klubu
Člen Klubu

Nic ve zlém a asi tady máte všichni svým způsobem pravdu, nicméně je to z mého úhlu pohledu taková pravda ala BMW a asi se to svým způsobem váže k premiovosti značky, kde výrazy jako stará paštika, vylítaná vrána apod. mají zcela jiný rozměr než u jiných značek.
V práci si občas na služebku beru Fábii pár let starou a ergonometrie, motor, pohodlí a fun faktor je takovej, že oproti tomu moje stará vrána je zázrak. Pravda já celý život jezdím starý vrány, měl jsem Saaba 900 v turbu, několik Volv 740 a 240 atd. a světe div se když se o ty auta staráš tak se dá jezdit i s autem kterýmu je ke třicítce, za mě je to o pocitu z auta a o jistým druhu automobilového fandovství takovej parafrázovaně řečeno TOP Gear efekt.
Takže já si se stejným rozpočtem klidně koupil 19 let starou e39 za ani ne půlku rozpočtu a tu druhou půlku rozpouštím kde je potřeba a rozhodně si nemyslím že mám nějakou past, s pastí jezdím v práci ;)
A ano jsem připraven že budu mít větší náklady na provoz než s koncernovou 1.2 HTP, ale to si asi každý musí rozhodnout sám co od auta očekává a co je za to ochoten dát.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2